На церемонії врученні дипломів випускники КПУ НАНУ презентували особисті подарунки

Невдовзі після Дня молоді студенти Київського університету права НАН України відзначили ще одне свято – 30 червня в приміщенні Святошинської районної в м. Києві держадміністрації відбулася урочиста церемонія з нагоди вручення дипломів державного зразка випускники освітнього ступеня «бакалавр» напрямів підготовки «Міжнародне право» та «Правознавство».

Привітати випускників разом із представниками іноземних держав завітала і директор Київського молодіжного центру Анни Куценко. До переліку закордонних почесних гостей увійшли: керівник програм відділу країн Кавказу, Центральної Азії та Східної Європи Департаменту країн з перехідною та розвинутою економікою Всесвітньої організації інтелектуальної власності (Швейцарія) Євген Сесицький, деканом юридичного факультету Варненського вільного університету ім. Чорноризця Хоробра (Болгарія) Петар Хрістов, заступником керівника аналітичного департаменту Міністерства оборони Грузії, науковий співробітник Інституту американських досліджень Иване Джавахішвілі Тбіліського Державного університету (Грузія) Константин Отхмезурі.

Відкрив урочисту церемонію ректор КУП НАНУ, професор Юрій Бошицький. Під час свого виступу, він зазначив, що університет має тісні міжнародні зв’язки університету з багатьма вищими навчальними закладами різних країн, а саме: Польща, Австрія, Болгарія, Грузія, Швейцарія, Франція та ін. Тож на випускників очікує перспективне майбутнє.

В рамках події відбулося і нагородження найактивніших студентів – відповідні дипломи вони отримали особисто від мера столиці Віталія Кличка. Приємний сюрприз чекав і на директора Київського молодіжного центру.

– Дуже добре, що КМДА з кожним роком все більше звертають уваги на молодих активних людей! Крім мене отримало ще 99 людей в різних номінаціях, – зазначив Олександр Санченко, що отримав Диплом лауреата премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді в розбудові столиці  в номінації «Внесок у розвиток молодіжного руху». – А квіти, які мені надали разом з дипломом я подарував Анні Куценко, яка очолює Київський молодіжний центр – вона дійсно робить багатсько крутих речей для молоді Києва, за що їй окрема подяка.

Приємні подарунки від студентів отримав також ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький Володимир Каретко, якому випускники подарували вишитий рушник, як символ щасливої долі великої  КУПівської родини, а голова Святошинської РДА Володимир Каретко презентували плакетку «За вагомий внесок у розбудову державної молодіжної політики та підтримку студентства».

[su_custom_gallery source=”media: 1997,1996,1994,1993,1992,1991,1990,1989,1988″ limit=”60″ link=”lightbox” width=”230″ height=”150″ title=”never”]