Стара версія сайту Фаворит Спорт

📅Рік заснування компанії

1999 рік, але офіційно працює з 2021

💰Валюта

Гривня

💫Різновиди ставок

Експрес, ординар, лайв

💳Платіжні системи

Visa, Mastercard, GooglePay, ApplePay, EasyPay, City24

💵Ліміт депозиту

100 гривен

Фаворит – це один із найпопулярніших БК на території України з великою клієнтською базою та вигідними коефіцієнтами для прогнозів. Адміністрація офіційного сайту систематично проводить всілякі оновлення, щоб зробити процес виконання ставок на спорт ще зручнішим. Після останньої масштабної зміни веб-ресурсу з’явилось поняття Фаворит спорт старая версія сайта.

Читаючи далі ви дізнаєтесь про причини заміни старої версії Фаворит на нову. Також ми розкажемо про спільні та відмінні характеристики двох режимів, які мають суттєвий вплив на комфорт виконання ставок на спорт.

Чому стару версію Фаворит спорт було замінено новою

Масштабне оновлення офіційного сайту Фаворит відбулося у 2021 році. Головна ціль полягала у створенні комфортних умов для виконання ставок на спорт та осучаснення дизайну. Дана ціль була досягнена на 100 відсотків, адже сьогоденна версія веб-ресурсу має зручний інтерфейс та яскравий дизайн.

Протягом тривалого терміну дві версії сайту працювали одночасно, адже не всі клієнти знали про оновлення. Вони працювали за наступною схемою:

 1. Відкриваєте стару версію сайту.
 2. Виконуєте будь-який основний процес.
 3. Відбувається автоматична переадресація на оновлений режим веб-ресурсу.

Що спільного в двох версій сайту

Стара та нова версія сайту Фаворит мають значну кількість спільних характеристик. Інтерфейс у них максимально простий, тому кожен користувач витрачає мінімальну кількість часу для пошуку необхідного розділу. Під час використання гравці мають доступ до широкого різноманіття дисциплін та можливість на вибір події для ставки на спорт за особистими уподобаннями.

Формати ставок на спорт та варіанти прогнозів – це одна з основних спільних характеристик між новою та старою версією сайту. Встановлення ставки відбувається за максимально простим та зрозумілим алгоритмом. Під час використання кожної версії клієнти мали доступ до ознайомлення з основними характеристиками БК та методами зв’язку з менеджерами.

Чим відрізняються стара та нова версії сайту букмекерської контори Фаворит

Під час оновлення веб-ресурсу внесена значна кількість змін, які мають вплив на комфорт виконання ставок на спорт у БК Фаворит.

Вони наступні:

 • оновлений дизайн до якого додана більша кількість яскравих кольорів, завдяки чому він має більш привабливий вигляд;
 • змінений розмір шрифту. Хоч і раніше у клієнтів рідко виникали проблеми з орієнтацією по структурі, але адміністрація вирішила внести зміни та зробити її більш зрозумілою;
 • всі актуальні бонусні та акційні пропозиції розташовані у центрі головної сторінки сайту, завдяки чому гравці без відвідування певного розділу мають можливість на ознайомлення з ними;
 • асортимент дисциплін після оновлення став значно більшим, тому наразі користувачі мають доступ до виконання ставок не лише на класичні напрями спорту, а й на екзотичні.

Стара версія Фаворит: як до неї отримати доступ та для чого це потрібно

Стара версія наразі доступна лише у форматі перегляду. Гравці під час її використання не мають можливості скористатися основними функціями, такі як реєстрація акаунта, укладання парі, проведення банківських транзакцій та інші. При намаганні виконати дані процеси клієнта відразу буде направлено на нову версію веб-ресурсу.

Стара версія пропонувалася лише протягом певного періоду. Наразі гравці не мають можливості відкрити стару версію через використання нової. Якщо у пошуковому рядку браузера вказати “Фаворит стара версія сайту”, то гравці матимуть можливість переглянути лише її огляд та опис функцій, які були доступні.

Додаткові версії сайту Фаворит Спорт: хто та як може грати

Виконання ставок на спорт також пропонується користувачам з використанням мобільної версії або через додаток.

Основні характеристики застосунку наступні:

 • потребує виконання процесу встановлення;
 • доступний до використання при низькій швидкості інтернету;
 • не поєднаний з роботою офіційного сайту, тому не піддається блокуванню;
 • одноразовий вхід до акаунта без потреби в авторизації надалі;
 • не містить вірусів та суворо протестований;
 • систематичне оновлення;
 • займає незначну кількість пам’яті гаджета користувача;
 • доступний до завантаження на смартфони та планшети Android або iOS.

Основні характеристики мобільної версії наступні:

 • ймовірність проведення технічних робіт під час яких блокується доступ до виконання ставок;
 • підлаштовується під будь-який розмір екрана гаджета;
 • активується під час відкриття офіційного сайту з телефону;
 • надає доступ до проведення всіх основних функцій;
 • не потребує завантаження файлів для використання.

Стара та нова версія додатка Фаворит Спорт

Стара та нова версія додатка потребує різних розширень гаджета клієнта, тому встановлення нового режиму недоступне для деяких смартфонів чи планшетів. З метою надання всім клієнтам доступу до завантаження застосунку адміністрація БК не видаляє посилання для встановлення старої версії додатка.

Завантаження застосунку рекомендуємо виконувати лише через посилання, що розташовані на офіційному сайті. Дотримання даного правила дозволить користувачам уникнути встановлення вірусів на свій гаджет разом із застосунком. Всі функціональні можливості у двох версіях є ідентичними.

Висновок

Систематичні оновлення на офіційному сайті або у застосунку дозволяють створити більш комфортні умови для виконання ставок на спорт. Наявність доступу до огляду старої версії дозволяє користувачам оцінити внесені зміни та самостійно зрозуміти причину оновлення.