Бонуси Фавбет (Фаворит Спорт)

15 000 грн + 300FS Вітальний пакет!

Бонус на Фавбет має декілька цілей одночасно. Адміністрація БК пропонує для своїх користувачів широкий асортимент презентів, які допомагають гравцям в отриманні швидкого виграшу без значних фінансових вкладень.

Всі бонуси поділяються за методом активації та форматом. З використанням наступного матеріалу ви маєте можливість більш детально ознайомитись з основними особливостями популярних подарунків від БК. Кожен із презентів від адміністрації має певні особливості та переваги використання.

Щоб гра з використанням бонуса принесла найбільш прибуток, рекомендуємо гравцям перед активацією презенту детально ознайомитись з його умовами, що пропонує адміністрація. Дотримання даного правила дозволить оцінити ймовірність прибутків та не витрачати даремно особистий час й кошти.

⭐Бренд

Favbet

🎁Реєстраційний презент

До 15 000 гривень + 300 безкоштовних обертів

📍Офіційний сайт

Favbet.ua

📱Додаток

Android, iOS

📃Ліцензія

КРАІЛ №433 від 28.12.22

💳Методи переказів

Visa, Mastercard, GooglePay, ApplePay, EasyPay, City24

Бонус при реєстрації

Favbet бонус при реєстрації надається користувачам одноразово. Він пропонується у розмірі до 10 000 гривень та 300 безкоштовних обертів. Для ставок на спорт можна використовувати лише кошти отриманні у вигляді відсотка до депозиту.

Мінімальна сума, яку повинен внести гравець для отримання презенту, складає 100 гривень. Коефіцієнт вейджера для відігравання пропонується у розмірі х25. Він вважається середнім, тому виконати даний етап досить не складно.

Головна мета Favbet бонус за реєстрацію – це залучення нових користувачів. Наявність даної пропозиції дозволяє отримати прибуток без значних вкладень з перших хвилин після створення персонального облікового запису.

Фавбет бонус при реєстрації доступний до активації та використання протягом 5 днів з моменту його надання. Термін відігравання складає 10 днів. У відіграванні презенту враховуються оберти у розділах спорт, кіберспорт та лайв.

Програма лояльності

Головна мета програми лояльності – це постійна мотивація гравців до виконання ставок на спорт та збільшення рівня активності на офіційному сайті. Вона не має встановлених термінів дії, що є однією з її переваг.

Щоб взяти участь у ній, гравці повинні виконати декілька простих дій. Вони наступні:

 1. Створити персональний обліковий запис.
 2. Надати згоду на вхід у Favbet Club.
 3. Виконувати ставки на спорт з коефіцієнтом від 1.05.

Враховуйте, що чим активніший ви гравець, тим вищий статус вашого акаунта. Загалом їх 4:

 • новачок;
 • любитель;
 • майстер;
 • VIP.

Завдяки програмі лояльності кожен користувач отримує бали, які надалі може обміняти на призи. Щоб ознайомитись зі своїм статусом, статистикою балів та кількістю активних балів, вам потрібно виконати наступні дії:

 1. Увійдіть до персонального облікового запису.
 2. Відкрийте розділ “Меню”.
 3. Натисніть “Клуб”.

Отриманні у програмі лояльності бали гравці можуть обміняти на кошти або ставку без ризику. Швидкість підвищення рівня акаунта також залежить від суми, яку ви встановлюєте для прогнозів. Від розміру суми ставки також залежить кількість нарахованих вам балів.

Як використовувати бонусні очки

Як вже було вказано раніше, від кількості набраних балів залежить статус клієнта у БК. Чим вищий статус у користувача, тим більше можливостей та привілей він має. Отримані бали гравець може обміняти на подарунки, скориставшись магазином БК Фавбет.

Гравці мають можливість обміняти бали не лише на ставку без ризику або кошти, а також і на промокоди та інші цікаві призи. Як саме використати бали отриманні у рамках програми лояльності кожен гравець обирає самостійно. Бали гравці також можуть обміняти на Favbet бездепозитний бонус, що дозволить вигравати гравцям без жодних вкладень особистих коштів.

Експрес дня

Експрес дня – це одна з найбільш популярних бонусних пропозицій у БК Фавбет.

Щоб мати доступ до неї, користувачам потрібно виконати наступні умови:

 • створити особистий акаунт у БК;
 • поповнити баланс персонального ігрового рахунку;
 • встановити парі у форматі експрес, включивши від 3 до 5 подій;
 • обрати ймовірний результат матчу, на який вказує адміністрація.

Умови даної пропозиції передбачають додавання всіх коефіцієнтів, які ви обрали, та збільшення його у розмірі до 10%. Завдяки наявності даного презенту гравці мають можливість отримати додатковий коефіцієнт та збільшити свій ймовірний виграш.

Інші спецпропозиції

Адміністрація БК також пропонує досить багато й інших презентів, які допомагають гравцям в отримані швидких прибутків.

Бонуси favbet

До них належать наступні:

 • “Став з підвищеним коефіцієнтом”.

Завдяки наявності даного презенту користувачі мають можливість робити прогнози на події з підвищеним коефіцієнтом та отримувати більші виграші. Всі події, де збільшений коефіцієнт, розташовані у певній таблиці. Вона оновлюється щоденно о 10:00. Даний презент має деякі умови. Пропозиція актуальна лише на наступні маркери: перемога в основний час, подвійний шанс, тотал в основний час, фора в основний час;

 • “Ульотний експрес”.

Наявність даної пропозиції дозволяє користувачам щоденно отримувати презент у розмірі до 1000 гривень за ставку на спорт у форматі експрес. Результат оновлюється щоденно о 00:00. У рамках акції мінімальна сума ставки повинна складати від 10 гривень. Мінімальна кількість подій в експресі складає 2. Враховуйте, що до уваги беруться лише розраховані прибуткові прогнози;

 • “VIP-ставка”.

У рамках даної акції можна виконувати ставки на спорт будь-якого формату. З використанням даної пропозиції гравці мають можливість не звертати уваги на встановлені адміністрацією максимальні ліміти для ставки. Гравець може самостійно збільшити максимальний ліміт до понад 10%.

Враховуйте, що кожен клієнт БК приймає самостійне рішення стосовно використання бонусів. Якщо презент нарахований без вашої згоди, то ви можете звернутися до менеджерів служби підтримки для його анулювання.

Виведення бонусних коштів

Виведення бонусних коштів доступне лише після їхнього відігравання. Даний процес відбувається з урахуванням коефіцієнта вейджера. Від показника відігравання залежить і складність даного етапу. Для всіх бонусних пропозицій адміністрація встановлює максимальний ліміт виграшу, який може отримати гравець.

Якщо його прибуток перевищує встановлену суму, то різниця автоматично анулюється. Термін встановлений для відігравання також має значний вплив. Якщо не відігравати бонус протягом запропонованого часу, то весь заробіток “згорає”.

Після відігравання виграшу, кошти будуть перераховані з бонусного рахунку на основний. Надалі гравець має можливість вивести заробіток зручним для нього методом за класичним алгоритмом.

До актуальних методів транзакції належать наступні:

 • Visa;
 • Mastercard.

Під час виведення варто враховувати мінімальні та максимальні ліміти, що встановила адміністрація для даного процесу. Найменша можлива сума для виведення у БК складає 100 гривень. Букмекерська контора Фавбет працює на основі національної ліцензії, тому користувачі можуть не хвилюватися про безпеку проведення банківських транзакцій.

FAQ

❓ Як взяти участь у програмі лояльності?
Для участі у програмі лояльності гравці повинні виконати декілька простих дій. Вони наступні: створити персональний обліковий запис, надати згоду на вступ у Favbet Club, виконувати ставки на спорт з коефіцієнтом від 1.05.
❓ Як зробити ставку без ризику?
Для виконання ставки без ризику користувачам необхідно перейти до розділу “Мої бонуси” та активувати пропозицію. Ставка без ризику надається користувачам одноразово та на суму до 500 гривень. Також ви повинні обрати використання презенту під час встановлення парі, помітивши відповідне поле галочкою.
❓ Як скоро бонус зараховується на рахунок?
Зарахування бонусу після його активації автоматичне та миттєве, завдяки чому гравці відразу мають можливість на отримання виграшів. Враховуйте, що перед активацією кожної пропозиції необхідно детально ознайомитись з її умовами.
❓ Як відіграти бонус?
Відігравання бонусу відбувається з урахуванням коефіцієнта вейджера, що зазначений адміністрацією в умовах пропозиції. Для даного процесу встановлений термін протягом якого він повинен бути виконаний. Слідкувати за даним етапом ви можете з використанням розділу “Мої бонуси”.
❓ Що робити, якщо бонус не надійшов на рахунок?
Якщо бонус не надійшов на ваш рахунок, то рекомендуємо звернутися до менеджерів служби підтримки для уточнення проблеми. Кваліфіковані співробітники нададуть вам допомогу та алгоритм для її розв’язання.