«Політичний нетворкінг»

Напередодні Нового Року навіть у карантин ми все ж змогли зібратись офлайн та провести «Політичний нетворкінг» ☺️

Молодіжна політика України – це про активність, про пошук відповідей на важливі питання та готовність реагувати на будь-які політичні виклики, відстоювати свою політичну позицію.

Проєкт YOUTH STAGE – молодіжна платформа від Київського молодіжного центру створив майданчик для діалогу, адже для нас важлива комунікація з представниками органів місцевої влади, громадськими активістами та молоддю, яка має впливати впливає на суспільно-політичні процеси міста та країни, яка готова ділитись планами на 2021 рік та вибудовувати модель співпраці.

Ми хочемо, щоб всі ми працювали разом, оскільки залученість і спільне прийняття рішень допоможе у формуванні порядку денного країни.

На зустрічі “Політичний нетворкінг” підіймалися питання освіти, самоврядування, ЗСЖ, політичного старту, аналізу місцевих виборів тощо.

Дякуємо спікерам, які були присутні на зустрічі:
👉 Василь Попатенко – депутат Київської міської ради. Заступник голови постійної комісії з питань власності.
👉 Ангеліна Вертепна – заступниця директора Київського молодіжного центру. Кандидатка від ПП “Пропозиція” на місцевих виборах 2020 р.
👉 Анна Іванюк – кандидатка від ПП “Голос” на місцевих виборах 2020 р.
👉 Валентин Десятник – голова ГО СВІЖА КРОВ, кандидат у депутати Київської міської ради.
👉 Орест Брилінський – очільник напряму внутрішньої торгівлі у провідній холдинговій компанії. Кандидат у депутати Київської міської ради.
👉 Андрій Кулібаба – кандидат у депутати Київської міської ради, юрист, Голова правління ГО “МІНЗМІН”

Також дякуємо усім учасникам за приділений час, цікаві ідеї та пропозиції з питань вибудовування та молодіжної політики міста 🙏