Онлайновий проєкт «Протидія булінгу»

Онлайновий проєкт «Протидія булінгу» від Київського молодіжного центру

89% школярів в Україні стикались з проблемою булінгу. Принаймні так стверджує статистика UNICEF. Майже кожен другий учень зізнався, що брав участь у цькуванні однолітків. А також кожний другий був жертвою булінгу у школі. І це не кажучи про можливі випадки фізичного та психологічного насилля вдома.

За даними U-Report основними причинами знущання з інших є ігнорування дорослими булінгу (39%) та особливості характеру певних дітей (26%).

Київський молодіжний центр піднімає до обговорення тему — запускає спеціальний проєкт із протидії булінгу. Ідея полягає у виявленні причин цькування та вироблення методів боротьби із ними. У форматі онлайнових лекцій експерти дають свої поради, які допоможуть захистити себе та протидіяти проявам булінгу.

Перша лекція «Булінг: міфи та реальність»: https://cutt.ly/TjMJoAR

У ній говоримо про види булінгу, наслідки цькувань, а також про юридичну відповідальність за такі дії.

Спікерка — Падучак Олександра, засновниця та голова громадської оргназації «Безпечний світ», юрист, член робочої групи комітету ВРУ з підготовки проекту Закону щодо протидії булінгу, автор програми тренінгів з дитячої безпеки.

Друга лекція «Поради психолога»: https://cutt.ly/IjMJgKB

Розбираємося у видах булінгу і способах вирішення конфліктів не тільки у школі, але і на робочому місці.

Спікерка — Покровська Анна, дитячий та підлітковий психолог.

Переглянути лекції можна за посиланням, або ж знайти у YouTube за назвою відео («Булінг: міфи та реальність», «Поради психолога»).

Проєкт розроблений для педагогів, батьків, психологів, а також учнів.