Київський молодіжний центр презентував власними силами відремонтований Відкритий простір

Київський молодіжний центр відкрив #YouthFullSpace. Це невеликий відкритий простір для ініціативної молоді, громадських організацій та активістів столиці. Саме тут працівники Центру працюватимуть із малими групами киян по основним напрямкам діяльності. Мова йде про підтримку ідей молоді, зустрічі з волонтерами, трансформаційні ігри, тренінги, speaking club, майстер-класи. А у вільний від цієї роботи час КМЦ пропонуватиме коворкінг для однодумців.

Першими #YouthFullSpace використали представники Національної Організації Скаутів України. Вони провели курс підготовки дорослих у Скаутингу – Wood Badge! А 19 травня планується гра-тест для підлітків «Як ти думаєш?».

«Приміщення привели до ладу самотужки, у вільний від роботи час та за власні кошти, чим заощадили місту чималу суму вже виділених на ремонт грошей», – заявив директор Київського молодіжного центру Андрій Омельченко. – «Саме власним прикладом безкорисного волонтерства, а також новими проектами по роботі із молоддю ми демонструємо абсолютно нові підходи у роботі КМЦ».

Нова команда Центру вже активно та результативно працює з столичною молоддю онлайн. А відкриття власного простору дасть змогу ставати кращими оффлайн.

Він додав, що «працівники КМЦ уже запаслися фарбою, інструментом та позитивним настроєм, щоб привести до ладу ще частину власних приміщень. Планується відкрити також #YouthFullClinic для індивідуальної роботи із молодими киянами».

Детальна інформація щодо #YouthFullSpace:

Телефон: (044)221-92-11

Email: hello@kyc.org.ua