Завершився третій курс «Основи фінансової грамотності»

У липні 2017 року Київський молодіжний центр спільно з ГО «Світ фінансів» створили спільний проект з фінансової грамотності молоді. У рамках проекту передбачено проведення лекцій з основ фінансової грамотності та бізнес-планування.

Першим заходом у рамках проекту став курс навчальних лекцій про основи фінансової грамотності. Курс складався з 5 лекцій тривалістю 1,5-2 години, які відбувались кожної п’ятниці. Учасниками курсу були старшокласники та студенти. Заняття тривали з 21 липня по 18 серпня.

З причини наявності великої кількості охочих, Київський молодіжний центр і «Світ фінансів» повторили курс навчальних лекцій «Основи фінансової грамотності». Як і першого разу, заняття проходили кожної п’ятниці, тривалістю близько 1,5 годин. Другий старт курсу був 29 вересня, завершення — 27 жовтня. Втретє курс стартував 24 листопада і тривав до 22 грудня. У рамках курсу студенти розбирались у поняттях фінансів, інвестування, бюджетування.

Участь у курсі взяло близько сотні школярів та студентів, найкращі студенти курсу отримали свідотство про вдале засвоєння навчальної програми.

У наступному році планується проведення Дня підприємця і повторення курсу «Основи фінансової грамотності». Слідкуйте за оновленнями.