Завершилась III Міжнародна конференція «Let’s Do It!»

З 1 по 3 грудня 2017 року в Київській міській державній адміністрації проходила Міжнародна конференція, спрямована на залучення молоді до суспільно значущої діяльності (III Міжнародна конференція «Let’s Do It!» країн східного партнерства). Організували захід Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine!» спільно з міжнародним громадським рухом «Let’s Do It! World» та Київським молодіжним центром за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Програми Волонтери ООН в Україні, Управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, компанії PepsiCo в Україні. Тема конференції: «Міжнародна культура чистоти і правильне поводження з відходами 2018-2020 років».

До участі у форумі було запрошено громадських активістів із Грузії, Азербайджану, Узбекистану, Молдови, Монголії, Таджикистану, Киргизстану, Казахстану, Вірменії, Туркменістану, Білорусії, країн Європи, представників інститутів громадянського суспільства із 20 областей України, лідерів учнівського і студентського самоврядування, представників бізнесу та влади.

Урочисте відкриття заходу відбулось 1 грудня, де виступили поважні гості та представники профільних міністерств та організацій: заступник Міністра молоді та спорту України О. Ярема, президент Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it, Ukraine!» Ю. Мархель, директор Київського молодіжного центру А. Куценко та інші. Представник міжнародного громадського руху «Let’s Do It! World» оприлюднив дослідження щодо екологічної ситуації країн східного партнерства та поділився власним досвідом реалізації екологічних програм. Також відбулась панельна дискусія «Корпоративно-соціальна відповідальність в сфері екології та правильного поводження з відходами» за участю «Корпорація біосфера», компанії PepsiCo в Україні.

Протягом наступних днів – 2-3 грудня – учасники конференції взяли участь у панельних дискусіях та обговорили план дій до Всесвітнього дня прибирання 15 вересня 2018 року.

Конференція стала своєрідною платформою для налагодження взаємодії між національними та закордонними інститутами громадянського суспільства, органами державної влади та молоддю з питань сприяння розвитку соціальної активності у молодіжному середовищі, розвитку волонтерського руху та обміну досвідом щодо кращих практик залучення молоді до вирішення соціальних питань, зокрема, екологічних.