Запрошуємо встановити світовий рекорд категорії «Наймасовіша інтелектуальна гра»

15 вересня о 12:00 за підтримки Київського молодіжного центру на НСК «Олімпійський» відбудеться спроба встановити рекорд Книги рекордів Гіннеса в категорії «Наймасовіша інтелектуальна гра» — The GAME.

Планується проведення інтелектуальної гри у форматі «Що? Де? Коли?» для великої кількості команд, що складаються з учасників різних вікових категорій. Участь можуть взяти уже готові команди до 6 осіб у складі, або ж індивідуальні та парні учасники.

Під час заходу командам необхідно буде дати відповідь на 36 запитань, які підготує один із найкращих в світі авторів. За правильні відповіді зараховутиметься по 1 балу на команду. Щоб відповісти на питання не потрібні спеціальні знання чи досвід участі в інтелектуальних іграх.

Для учасників, які зареєструються до 31 серпня включно, квитки коштуватимуть 250 гривень з людини (1500 гривень з команди). Для дошкільнят, школярів, студентів, людей з інвалідністю, пенсіонерів та учасників АТО вхід безкоштовний.

Подія неприбуткова – зібрані гроші, що залишаться після покриття організаційних витрат (як-то оренда приміщення та обладнання), будуть передані на ці 5 проектів: ubb.org.ua.

Реєстрація для отримання квитка – тут.

Якщо хочеш стати волонтером – долучайся до чату.

До зустрічі на грі — поставимо рекорд разом!