Запрошуємо усіх бажаючих пройти курс з постанови сценічного мовлення

Якщо Ви відчуваєте невпевненість перед публічним виступом та бажаєте майстерно володіти мистецтвом риторики запрошуємо взяти участь у курсі з постанови сценічного мовлення.

Сценічна мова дає можливість виконавцю донести до глядача ідею, думку і почуття, які закладені в тексті будь-якого твору декламованого зі сценічного майданчика. Володіючи майстерністю сценічної мови, оратор-актор розкриває внутрішній світ, передає соціальні, психологічні, національні, побутові риси характеру персонажів.

Курс буде цікавим та корисним для всіх, хто бажає розширити можливості свого голосу, навчитись емоційно забарвлювати та інтонаційно виокремлювати певні частини декламованого на аудиторію тексту. Під час навчання кожен зможе опанувати методики роботи над сценічною подачею голосу. По завершенні навчання, учасники матимуть можливість виступити на сценічному майданчику для закріплення опанованих навичок та вмінь.

В рамках курсу відбудеться 4 заняття, тривалістю 2 години кожне. Стислий опис програми наведено нижче.

І заняття Опанування побудови та розвитку мовленнєвого апарату; опанування основних вправ артикуляційної гімнастики; значення діафрагмального дихання; вправи на розвиток правильного сценічного дихання; робота діафрагми (вправи для підтримання діафрагми в тонусі)
ІІ заняття Виконання вправ на дикцію; опрацювання ряду буквосполучень та скоромовок; масаж резонаторів — базису посилу звуку зі сцени; емоційне забарвлення слова
ІІІ заняття Міміка, жести та рухи — як допоміжні засоби сценічного декламування; малі форми та особливості їх сценічного втілення; робота з віршами — характерні риси у виконанні, емоційному навантаженні тощо
ІV заняття Опанування ряду віршів, з їх подальшим декламуванням та емоційно-смисловою подачею зі сцени; проведення вечора поезії

Орієнтовна дата початку курсу – 10 березня 2016 року (підлягає уточненню). Участь є безкоштовною. Заняття відбуватимуться за адресою   м. Київ, вул. Б. Хмельницького 51 Б, приміщення Київського молодіжного центру.

Реєстрація для участі є обов’язковою та доступна за посиланням – https://docs.google.com/forms/d/1HSqigGWLPk4ebIsT0K6-gajCRgWlnafoK1qRAQ1B6QU/viewform.