Встигнути до 35

Вік та освіта?

31 рік

Дипломований, сертифікований тренер нутриціолог асоціації академії фітнесу (FPA).

 

Те чим ти займаєшся є омріяною діяльністю?

Так, я проводжу онлайн марафони-трансформації схуднення.

Я з дитинства спортсменка та люблю допомагати людям досягнути успіху. Я реально кайфую від цього. Думаю мені пощастило, що я стала прислухатись до себе та думати в цьому напрямку і тому, зараз кайфую від своєї роботи. Я привожу людей в хорошу форму без дієт, без голодувань, дотримуючись науковості й чому дуже рада.

 

Чи були моменти, коли хотілось все кинути? Якщо так, то як вдалось зібратись і продовжити?

Ні, не було, адже я з дитинства займаюсь спортом і у мене були хороші тренери, які говорили та вчили нас, що крім нас ніхто наших цілей не доб’ється і якщо ми будемо складати руки на першій же чорній смузі, то нічого хорошого з цього не вийде, і я в це вірю. Взагалі я дотримуюсь правила, коли інші люди говорять, що це невдача, то я скажу, що це лише тимчасові труднощі. Сама собі повторюю приказку «За одного битого двох небитих дають», бо кожен неприємний урок чи ситуація – це мій особистісний ріст і якщо я це проходжу, то я потім виграю вдвічі більше і я в це щиро вірю.

 

Скільки часу знадобилося для того, щоб реалізувати себе?

Не можу сказати, що я реалізувала себе чи взагалі люди можуть реалізувати себе на повну. Людина живе – вона реалізується. Зараз ви на одному місці, через 10 років будете на іншому, кращому місці, а через 20-на ще кращому. Не дарма говорять «Вік живи – вік учись», бо насправді вік живи – вік реалізовуйся. Тому я на етапі реалізації та завжди стараюсь йти вперед і не залишатись на сьогоднішньому місці.

 

Чи вплинув карантин на тебе? Як саме?

Якщо про мене особисто, то так, і хочу жити в домі, а не у квартирі=).

Та вплинув тим, що підкреслив мою цілеспрямованість, я весь карантин тренувалась, допомагала дівчатам тренуватись, прокидалась о 4 ранку на пробіжку, коли людей не було на вулицях, це заряджає та дисциплінує, тому можу сказати, що карантин на мене вплинув позитивно. Не скажу, що карантин це добре, мені жаль тих людей, які захворіли.

 

Чим займаєшся взагалі?

Я засновник марафонів трансформації: тренування мотивація, різні спікери, психологи, стилісти. Я консультую дівчат, треную та пишу меню.

 

Є проєкти, якими ти пишаєшся та хочеш популяризувати?

Цей проєкт, яким я займаюсь і хочу популяризувати, адже вважаю, що чим більше людей займається такою сферою діяльності, тим здоровіша буде нація. В Україні зараз з населенням проблеми та є ті, які з 12-13 років вже з ожирінням чи діабетом і це проблема, мені важко дивитись на батьків, які харчують своїх дітей неправильно і тому, якщо такі проєкти будуть популяризуватись і поширюватись більше людей будуть обізнанішими та здоровішими.

 

Ким чи чим захоплюєшся?

У мене немає кумирів, але я захоплююсь мотивованими людьми, які прагнуть, стараються, розвиваються, навчаються та досягають, отакі люди мене заряджають. Неважливо це буде хлопець чи дівчина, підліток чи доросла людина – мене заряджають люди та їхні якості.

 

Назви ключові риси свого характеру, які допомагають досягати результатів.

Цілеспрямованість, адже я знаю чого я хочу і моя цілеспрямованість мені в цьому допоможе.

 

Як стати кращою версією себе з власного досвіду?

Бути інтелектуально розвинутим.

Я вважаю, що інтелектуально розвинуті люди, це ті, що вміють приймати та віддавати й слухати та прислуховуватись.

 

Що для тебе є найкращою мотивацією?

Бачення того, де хочу бути в майбутньому і як я цього досягаю. Для мене важливо кожного дня досягати частинок певної цілі, які ведуть мене до загальних цілей. Я чітко бачу в голові чого я хочу, це моя краща дорога, і це для мене є найкращою мотивацією.

 

Що допомагає працювати ефективніше і все встигати?

Я не знаю чи є такі люди, які встигають все, бо я встигаю тільки на 60 відсотків. Неможливо все встигати, хіба що нічого не роблячи =)

Працювати ефективніше дозволяє спорт, адже він очищує думки, загартовує дух та навчає відсіювати неважливе.

 

Які три слова якнайкраще характеризують шлях до успіху?

Цілеспрямованість, відповідальність, розвиток.

 

Що б ти могла порадити молоді, яка прагне досягти успіху?

Я скажу ту цитату, яку говорю на своєму марафоні, що кожен може стати тим, ким хоче бути, якщо не буде відкладати своє одне життя на потім. Здається, що часу багато, але час летить дуже швидко і якщо є шанс зараз робити крок вперед, то робіть його обов’язково.