Вітайте переможців «Кращого студента Києва»!

15 грудня 2015р. у стінах Національного університету харчових технологій видовищно, креативно, інтелектуально та творчо організатори разом із партнерами й учасниками підводили підсумки 2014-2015 н.р. Загалом, у конкурсі від Студреспубліки взяли участь більше 70 учасників із 15 різних вишів столиці. Але тут себе, свої таланти та здібності показали кращі з кращих студентів міста!

Пройшов черговий регіональний етап «Кращого студента України», цього разу у Києві. Участь узяла рекордна кількість студентів. Показували різні таланти, перзентували актуальні і корисні проекти – в деталях викладено нижче.

За звання «Кращого студента Києва» змагалися 3 представники Національного університету харчових технологій – Ірина Островська, Анастасія Ярош, Олександр Шешлюк і студентка Київського національного економічного університету ім. В.Гетьмана Наталія Авілова.

 

Зусилля студентів, їх напрацювань за весь рік увінчалися перемогою і ще одним щаблем для майбутнього успіху. Усіх зустрічав найкращий зал, найсерйозніше журі, гарні подарунки та вдячна публіка. Учасники достойно представили себе, навчальний заклад, свої напрацювання, таланти, здобутки.

Ірина й Анастасія вразили весь зал співом і сценічними образами. Олександр разом із братом і своєю командою збадьорив зал різновидом боротьби. Наталя зачарувала витонченим танцем.

 

Студенти НУХТу презентували і свою творчість, зачаровуючи зал і танцями, і піснями!

Вражав і інтелектуальний рівень учасників комплексної характеристики і їх жага до діяльності задля суспільства. Олександр презентував проект альтернативної енергетики, Наталя розповіла, як з допомогою меду можна лікувати людей, а відтак і знайти людям робочі місця. Ірина розповіла про свою активну діяльність як співачки в зоні АТО та на звільнених територіях. Проект «Активності і реабілітації молоді та учасників бойових дій» презентувала Анастасія. Вони довели, що вміють вдало поєднати навчання, хобі, активну позицію та бажання стати корисним суспільству!

Хочеться подякувати журі конкурсу, які усім серцем переживали за кожногоphoto519464655546066966 студента:

  • Людмила Рудкевич – лідерка Київської Студреспубліки,
  • Сергій Баглюк – заступник проректора Національного університету харчових технологій з науково-педагогічної та виховної роботи,
  • Наталія Колесник – президент МБФ «Фонд добрих справ»,
  • Леся Яремійчук – начальник відділу молодіжної політики департаменту освіти, науки, молоді та спорту (КМДА).

Мабуть, вам уже кортить дізнатися, хто переможець? Тож, у комплексній номінації «Кращий студент Києва» перемогу здобула Ірина Островська! Вітайте!

Окрім комплексної номінації за свої здобутки отримали звання:

  • Кращий студент-громадський діяч Києва – Олександр Горбачук (Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка), Дмитро Горбатовський (Київський університет ім. Б.Грінченка);
  • Кращий студент-дизайнер Києва – Анна Загуменна (Київський університет ім. Б.Грінченка);
  • Кращий студент-медійник Києва – Ірина Джуранюк (Київський університет ім. Б.Грінченка);
  • Кращий студент-науковець Києва – Дмитро Павленко (Національний університет біоресурсів і природокористування України) й Антон Головаченко (Національний авіаційний університет);
  • Кращий студент-програміст Києва – Оксана Іванська (Національний університет державної податкової служби України);
  • Кращий студент-спортсмен Києва – Олена Короткова (Національний університет харчових технологій).

photo519464655546066965

У подарунок переможці отримали від організаторів і партнерів свідоцтва, книги, кубки від Київського молодіжного центру та подарункові сертифікати від EXIT GAME.

Організатори: Київська Студреспубліка.
Співорганізатори: Національний університет харчових технологій.
Партнери: Квест-центр EXIT GAME, Київський молодіжний центр, МБФ «Фонд добрих справ», управління у справах сім’ї молоді та спорту (КМДА).

photo519464655546066961 рус_логоphoto519464655546066970photo519464655546066959photo519464655546066958