Відбувся фестиваль Важливості

Молодь знайшла нові можливості для реалізації себе у важливому.

18 листопада у Києві відбувся фестиваль Важливості. Понад 700 осіб знайшли ще більше нових можливостей для волонтерства та стажування у кращих громадських організаціях.

Фестиваль організував Київський молодіжний центр у партнерстві з Громадський Простір, Громадський Хабта Ukrainian Volunteer Service, за підтримки Київська міська державна адміністрація – КМДА та Управління молоді та спорту ДОНМС м.Києва.

Протягом дня 60 різних некомерційних організацій презентували свою діяльність та пропонували долучитися до важливих соціальних ініціатив.

Надихаючі виступи спікерів і спікерок мотивували молодь змінювати цей світ і не сумніватись у собі, допомагати іншим та долучатись до волонтерських проектів.

“Ми мали на меті створити платформу можливостей у громадському секторі для молоді, яка вже сьогодні хоче робити щось корисне та одночасно отримати досвід – це і є Важливості. І це відбулося”, – говорить Світлана Пустова, організаторка фестивалю Важливості, проектна менеджерка Київський молодіжний центр

“Молоді важливо знати про свої можливості у третьому секторі для того щоб обрати саме те, що до душі. Волонтерство це можливість не лише спробувати себе у новій діяльності, отримати досвід, а й шанс долучитися до глобальних змін країни”, – додає Сергій Зайченко (Зайченко Сергій), співорганізатор фестивалю “Важливості”, ГО Громадський Хаб

Серед організацій, що були представлені на фестивалі: AIESEC, Studway, Дивовижніі, Transparency International Ukraine, U-Report Ukraine, Відкритий університет реформ Let’s do it, Ukraine, YEP, NAU HUB, Наукові пікніки в Україні/Scientific Fun, Фундація Регіональних Ініціатив – ФРІ, NEED, UN Youth Advisory Panel in Ukraine, Спілка ініціативної молоді «СІМ», GO Global, Україна без тортур, Teenergizer, Молодіжна правозахисна агенція, Growmada, ВУМ online, Відкритий Університет Майдану Тут і Зараз, Навчай для України/Teach For Ukraine та багато інших.