Відбулась зустріч з експертами “ПроПідприємців”

В Україні підприємницький бум – нові стартапи виникають щодня, ми чуємо все більше історій успіху, а 15-річні засновники власної справи вже зовсім не рідкість.
Підприємництво не професія, це спосіб мислення, який допомогає мріяти та отримувати бажане.

Дізнавалися більше про можливості, вчилися вірити в себе і надихалися на реалізацію власних ідей школяри 8-11 класів та їх батьки 20 лютого. Саме тоді з 11:00 до 15:00 відбулась зустріч з експертами «ПроПідприємців».

Спікери – успішні засновники своєї справи: Іван Пасечник – CEO енергетичного стартапу Ecois.me, входить до списку Forbes 30 до 30; Євген Василенко – керівник «Бізнес Молодість», власник кількох бізнесів, допомогає компаніям у розвитку; Андрій Маранов – CEO медичного стартапу Araned, створив інноваційну програму з вивчення анатомії і організував друк 3D-кісток; Яна Панфілова – засновник платформи Teenargizer, допомагає підліткам з реалізацією власних проектів.

Учасники не тільки отримали нові знання, але й весело провели час, приймаючи участь у конкурсах та розіграшах.  Призи надавали наші партнери: квест-центр Exit games, музей Експереминтаніум та Музей води.

Місце проведення надала Академія ДТЕК, за адресою вул. Жилянська 75.
Організатори: Київський молодіжний центр і GoGetters.