Відбулась Школа молодіжного самоврядування

9-10 грудня 2017 року Київський молодіжний центр спільно з освітньою платформою «Перша українська академія політики» започатковано Школу молодіжного самоврядування. В рамках проекту відбулись курси підготовки активної молоді до суспільно корисної та ефективної роботи в системі органів державної влади та місцевого самоврядування.

У навчальному курсі Школи взяла участь активна молодь, яка робить перші кроки в громадській діяльності та має велике бажання здійснювати позитивні зміни в країні. Курс включав лекції від провідних політичних діячів України, молодих політиків, народних депутатів, помічників народних депутатів, українських дипломатів, політичних експертів, спеціалістів політичного PR та лідерів громадських організацій. Спікери Школи допомогли учасникам вдосконалити знання в політичному та громадському питанні, освоїти навички політичного менеджменту, навчитися чітко та якісно викладати свої думки, вести перемовини та виступати публічно.

Школа молодіжного самоврядування – це інноваційна освітня програма з акцентом на молодіжну політику, менеджмент у місцевому самоврядуванні, програма з відточення лідерських якостей керування, конкурентоспроможності, надання молоді відповідної підготовки для подальшої політичної та громадської діяльності.

Дякуємо експертам за участь, а саме: Олег Демчик, Ірина Сєрова, Алла Бєльська, Катерина Одарченко, Олександр Зайома, Валерій Алексанян, Тетяна Люлька, Інна Богословська, Алла Шлапак, Андрій Куликов, Тетяна Мальована.