Відбулась перша лекція у рамках проекту «Як бути батьками інноваторів?»

26 січня відбулась перша лекція у рамках нового просвітницького проекту «Як бути батьками інноваторів?». Автором ініціативи виступила громадська організація «Соціальна справедливість». Перша зустріч об’єднала батьків дітей Z, тобто таких, які  народились у період з 1995 року по сьогодні.

Метою створення даного проекту є допомога батькам досягти взаєморозуміння з дітьми, розкрити таланти та потенціал дітей та підлітків, а у результаті — виховати націю реалізованих людей та професіоналів.

Лектор — психолог і лайф-коуч Андрій Трутенко наголосив на виборі правильного підходу до дитини чи підлітка.

«Діти ХХІ сторіччя відрізняються від нас. У них інші інтереси, пріоритети, цінності. Наше завдання — не намагатись зробити з них «людей». Усе, що ми можемо — це прийняти відмінності та допомогти розкрити потенціал. Адже кожна дитина — індивідуальність», — стверджує Андрій Трутенко.

Спікер розповів про особливості дітей ХХІ сторіччя: їх особливості, тонкощі підходу, а також окреслив загрози неправильної комунікації.

За результатами першої зустрічі з’ясувались найбільш важливі теми для батьків, які організатори обіцяють обговорити на наступних зустрічах. Орієнтовна дата наступної лекції — 2 лютого. Слідкуйте за оновленнями. Фото із заходу можна переглянути за посиланням – «Як бути батьками інноваторів?».