Відбулась екскурсія у лабораторію DIY Lab

19 червня Київський молодіжний центр провів екскурсію у лабораторію нових продуктів DIY Lab. Захід відбувся у рамках проекту «ПроПрофесії» для учнів 8-11 класів.

Координатори лабораторії – винахідники пояснили принцип роботи своєї незвичайної лабораторії та основні здобутки – стартапи. За словами координаторів DIY Lab, нещодавно їхній проект зібрав понад $500 000 інвестицій на краудфандинговій платформі Kickstarter.

Винахідники показали робочий простір для команд на стадії створення прототипів і безпосередньо саме обладнання – 3д-принтери, дрони.

Засновник проекту DIY Lab – акселератор IoT Hub розповів про ідею створення першої лабораторії нових продуктів в Україні. Команда акселератора роз’яснила особливості розробки ІТ-проектів в Україні та пояснила як виводити готові продукти на глобальний ринок.

Учасники екскурсії активно брали участь у обговоренні, а найактивніший гість отримав від DIY Lab подарунок – фірмову портативну батарею.

Команда лабораторії запросила усіх охочих юних винахідників до розробки власних ідей на базі DIY Lab. Фахівці у свою чергу допоможуть з реалізацією ідеї та виведенням готово стартапу на український та світовий ринок.