У київській гімназії для учнів створили літній табір з ІТ-технологій

З 4 по 8 червня в київській гімназії біотехнологій №177 діятиме денний літній профорієнтаційний табір з ІТ-технологій. Учасниками стануть учні 8-11 класів гімназії. Організовує табір Київський молодіжний центр спільно з громадською організацією «Спільна країна» і асоціацією «ІТ України».

Програма табору включає у себе профорієнтаційні тренінги, майстер-класи та лекції з практиками, екскурсії в компанії та розробку власних проектів. І, звичайно, доповнюється тімбілдингом і цікавими активностями. Протягом п’яти днів учасники табору ознайомляться з такими галузями, як: програмування, розробка комп’ютерних ігор, графічний дизайн, кібербезпека та ін.

Так, першочергово школярі попрацюють з психологами та коучами. Завдяки авторським інтерактивним тренінгам учасники зрозуміють власні сильні та слабкі сторони, визначать коло інтересів, навчаться основних принципів роботи у команді.

Наступним кроком є ознайомлення на практиці з різноманітними ІТ-напрямами. Професіонали різних галузей інформаційних технологій проведуть школярам лекції та майстер-класи на визначені теми. Завдяки цьому підлітки розширять свої знання про світ професій, зокрема — у галузі ІТ.

Організатори стверджують, що метою створення табору є бажання допомогти підліткам визначитись з цікавою для них галуззю та ознайомитись з практичною стороною професій.

Київський молодіжний центр реалізовує подібний проект третє: минулого року табір «ПрофМісто» відбувся на базі Київської міської державної адміністрації, а два роки тому — на базі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. За цей період кілька сотень київських школярів спробували себе у понад 20 професіях.