У Києві створять курс правової грамотності для молоді

З 20 лютого у столиці діятиме курс правової грамотності LAW IN FORCE для учнівської молоді. Авторами ініціативи виступила громадська організація “ДАКУС” і Київський молодіжний центр.

Метою запуску курсу є навчання молоді основних механізмів захисту прав людини у побутових ситуаціях: від прав школяра, абітурієнта та студента під час навчального процесу до основ захисту інтелектуальної власності.

“Щогодини у різних куточках світу особи стикаються з незаконним втручанням у їх життя з боку інших осіб, суспільних груп та цілих держав. Курс правової грамотності допоможе не тільки знати про свої права, але й навчить їх захищати”, – стверджують організатори.

Програма курсу передбачає навчання у різних форматах: інтерактивні лекції, презентації, дискусії, екскурсії. Протягом 6 лекції (по 2 кожного тижня) школярі та студенти здобудуть основні знання з основоположних прав людини, а також дізнаються способи захисту власних прав. Працюватимуть зі студентами курсу правники, юристи, народні депутати України.

Курс розрахований на школярів старших класів і студентів перших курсів неюридичних спеціальностей. Відкрита реєстрація: goo.gl/DKHJ1A

Контактна особа:
Дарія Агішева,
координатор проекту
тел.: (095) 661 4386;
e-mail: kmcp@ukr.net.