У Києві для школярів Чернігівської області влаштували профорієнтаційну екскурсію

5-6 липня у Києві Київський молодіжний центр спільно із благодійним фондом «Стрічка надії» влаштував профорієнтаційну екскурсію для президентів та лідерів шкіл Ніжина. Захід відбувся з метою формування відповідального ставлення у підлітків до планування кар’єри у рамках реалізації профорієнтаційної програми Київського молодіжного центру.

Програма складалась як з оглядових екскурсій, так і з тренінгів особистісного розвитку. Так, школярі побували у ТРК «Україна», Національній поліції України, Верховній Раді України та Національному університеті культури і мистецтв.

Київський молодіжний центр крім того організував лекційну частину зустрічі. Запрошеним експертом став Володимир Зубченко, керівник Business-Leader School KNU, голова комітету з освіти Товариства актуаріїв України. Спікер розповів про техніки управління проектами у різних сферах діяльності сучасної людини — інноваційної, бізнесової, творчої. Зокрема, школярі вчились в експерта побудови стратегії в бізнесі; методів фінансового моделювання та проектування; технік pitch-презентацій.

У результаті близько 50 підлітків Чернігівської області мали нагоду відвідати столицю та розширити уявлення про світ професій. Фахівці Київського молодіжного центру запевняють, що подібні програми допомагають учням старшого шкільного віку зрозуміти важливість правильного вибору майбутньої спеціальності.