У будні не вистачає часу, аби подивитися класний серіал і не перериватися на навчання, домашню роботу чи завдання начальства.

 

У будні не вистачає часу, аби подивитися класний серіал і не перериватися на навчання, домашню роботу чи завдання начальства. Проте зараз часу трохи побільшало, значить, можна без вагань совісті пірнути у світ серіальчиків👌
Не знаєте, що обрати? Спробуйте це⤵️

🎞 “Нетиповий” (“Atypical”). Драматично-комедійний серіал про 18-річного Сема, у якого розлад аутичного спектру. Усе для Сема значно складніше, ніж для його однолітків, а особливо це стосується втілення його нової мрії – знайти дівчину. Проте і всі члени сім’ї Сема мають свої проблеми: прийняття своєї дитини, пошук себе, дорослішання.
👉 Чому варто дивитися: дізнаєтесь більше про пінгвінів та проблеми людей з аутизмом

🎞 “Енн” (“Anne with E”) – екранізація роману Люсі Мод Монтгомері про дівчинку-сироту. У 13 років Енн починає життя з нуля: у неї нова прийомна родина, нова школа та нові друзі. Проте не все йде гладко, бо на дівчинку чекають знущання, проблеми у спілкуванні з однолітками та адаптація до нової сім’ї.
👉 Чому варто дивитися: історія про оптимізм, чарівна атмосфера 19 століття, переосмислення суспільно важливих тем (роль жінки, расове питання)

🎞 “Бруклін 99”. Комедійний серіал, події якого розгортаються у 99 відділку поліції в Брукліні (Нью-Йорк). “Копи” постійно потрапляють у дивні і незвичайні обставини, а розслідування перетворюються на смішні пригоди. У кожного героя свої маленькі недоліки, проте разом команда відділку 99 здатна розкрити найскладніші злочини.
👉 Чому варто дивитися: яскраві персонажі, захопливий сюжет, приємний гумор

🎞 “Замок і ключ” (“Locke and Key”). “Свіженький” серіал від Netflix про трьох дітей, які знаходять у родовому маєтку приховані двері та магічні ключі, що надають надприродних сил. Та замки і двері можуть розбудити щось кошмарне і страшне для тих, кому зустрічаються на дорозі. Серіал є екранізацією коміксів Джо Гілла.
👉 Чому варто дивитися: атмосфера таємничості та загадок, готична естетика

🎞 “Дівчата Гілмор”. Класика, яка ніколи не застаріє. Історія двох дівчат – молодої мами Лорелай і її доньки-підлітка Рорі – на фоні лампової атмосфери маленького американського містечка зі своїми дивакуватими традиціями та милими мешканцями. Це серіал про дорослішання, про материнство і любов рідних, яка здатна подолати будь-які зовнішні обставини.
👉 Чому варто дивитися: атмосфера затишку та спокою, блискучий літературний гумор

 Бачив(ла) щось із списку? Ділися враженнями в коментарі!