Тренінги-семінари для молоді!

БО «Організація підлітків та молоді «Teenergizer» спільно з Київським молодіжним центром розпочинає серію тренінгів-семінарів на тему «ВІЛ та толерантне ставлення до підлітків і молоді, які живуть з ВІЛ».

Семінари проводить національний тренер, міжнародний консультант, гештальт-терапевт Ольга Панфілова, яка безпосередньо працює з ВІЛ-позитивною молоддю. Ми обговоримо питання подолання стигми та дискримінації ВІЛ-позитивних людей, а також поговоримо про профілактику ВІЛ, психологічне та сексуальне здоров’я. А також на учасників тренінгу чекає зустріч з юною активісткою Яною Панфіловою, яка з 13 років живе з відкритим ВІЛ-статусом і захищає права ВІЛ-позитивних підлітків по всьому світу.

Друзі, а ви знаєте, що в світі кожну годину 26 підлітків з 10 до 19 років інфікуються ВІЛ? Всього на Землі 2 000 000 молодих людей живуть з ВІЛ та, за оцінками, 3700 в Україні.

Щоб зупинити епідемію вірусу, Україна була включена в міжнародну програму All in, мета якої прийти до нульової передачі хвороби і нульовий дискримінації серед підлітків.

Давайте запитаємо в першу чергу у себе самі: “Чи зміг би я обійняти ВІЛ-позітічну людини? А поцілувати? А зайнятися сексом?” Відповідь передбачена. А тепер уявіть, що відчуває ВІЛ-позитивний підліток, змушений приховувати свій статус, щоб не викликати панічний страх у оточуючих. А, як відомо, страх – наслідок незнання. Саме з незнанням ми будемо боротися, руйнувати міфи і стереотипи, пов’язані з ВІЛ/СНІДом.

У кожного з вас є унікальна можливість взяти участь в наших тренінгах, зв’язавшись з організатором семінарів – Владою Фоміною.

Цієї суботи, 20 лютого, відбудеться дуже цікавий тренінг на тему «ВІЛ та толерантне ставлення до підлітків і молоді, які живуть з ВІЛ». Ми поговоримо про дискримінацію ВІЛ-позитивних людей, профілактику ВІЛ, психологічне та сексуальне здоров’я. А також кожен зможе задати питання нашій активістці Яні, яка з 13 років живе з відкритим ВІЛ-статусом.

Запрошуємо всіх бажаючих!

Де: Клуб Витоки Толерантності
Коли: 20 лютого, 15:00