Зірковий плоггінг на березі Дніпра

Запрошуємо всіх небайдужих долучитись до екологічного забігу-марафону, що відбудеться 8 вересня об 11:00 в рамках проекту «Star плоггінг».

“Star плоггінг” – це можливість провести час цікаво, активно і весело, а головне із користю для здоров’я і природи. Нам дуже приємно, що до цієї ініціативи долучились Олімпійські та Паралімпійські чемпіони, блогери, теле- та радіоведучі, зірки шоу-бізнесу, політики, представники бізнесу», – каже директор Київського молодіжного центру Анна Куценко.

Зіркова команда учасників власним прикладом покаже важливість активних дій задля власного здоров’я та оточуючого середовища. Також, протягом всього дня на Трухановому острові будуть відбуватись тренінги, лекції, автограф-сесії від зірок, менеджерів провідних компаній та громадських діячів.

«Ми запрошує долучитися до цієї важливої справи тих, для кого чисте довкілля та спорт є невід’ємною частиною  життя суспільства. Всі учасники марафону  пробіжать встановлену дистанцію, одночасно прибираючи довкілля. А на завершення заходу ми підготували концерт на березі Дніпра, щоб всі змогли відпочити та поспілкуватися», – розказали в Київському молодіжному центрі.

Добрі справи й активний спосіб життя не мають меж, тому організатори.