Що читають юристи, окрім законів? Відповідає Богдана Чернявська — юристка, науковиця, івент-менеджерка, гуру з роботи з держустановами та бізнесом.

#хюстон_у_нас_експерт

Що читають юристи, окрім законів? Відповідає Богдана Чернявська — юристка, науковиця, івент-менеджерка, гуру з роботи з держустановами та бізнесом.
А ще радить фільми, серіали та корисні лінки — записуйте!

Книги:
📓 «Адвокат негідників», Джон Ґрішем. Про громадського захисника, події відбуваються в Америці.
📕 «Суддя та його кат», Фрідріх Дюрренматт. Пошук відповідей на вічні філософські питання про зло, закон, справедливість.
📘 «Той, хто вбиває», Кріс Тведт. Про те, як скандинавський адвокат бере справу колишнього рок-музиканта.

Фільми:
😈 «Адвокат диявола». Фільм, який впливає на формування правильних поглядів юриста. Цю тему, до речі, прекрасно продовжують фільми «Суддя» та «Вирок за гроші».
🧪 «Темні води» та «За ознакою статі». По-перше, фільми засновані на реальних подіях. По-друге, вони про адвоката та суддю, які справді змінили історію не лише Америки. Це стовідсотково ті 2 години, про які ви не пошкодуєте.
💔 «Закони привабливості». І на десерт чудова романтична комедія про юристів, які спеціалізуються у вирішенні сімейних спорів.

Серіали:
🆘 «Закон і порядок». 20 сезонів різноманітних справ, поразок, перемог і якісного юридичного англомовного контенту.
👩🎓«Як уникнути покарання за вбивство?». Ти студент юрфаку? Тоді точно мав чути захоплені відгуки однокурсників про цей мегапопулярний серіал. Вивчай базову лексику, спостерігай за процесом навчання і отримуй задоволення від перегляду!
🛎 «Форс-мажори» та «Код». Хочеш більше дізнатися про роботу корпоративних або ж навіть військових юристів? Тоді тобі допоможуть ці серіали.
💍«Хороша дружина». 7 сезонів з правдиво показаною роботою адвоката. Радимо подивитись кожен і обов’язково в оригіналі — поєднуй корисне і приємне!👍

📚 Навчання поза університетом:
Legal High School
Coursera

👔 Медійні юристи (insta)
@kov2nenko @eugene_artyukhov @pronin_law_you @inna_mi @juristblog @krisrygor