Сьогодні відбулась акція із вшанування пам’яті Героїв Крут

29 січня 2016 року виповниться 98 років з часу бою на залізничній станції Крути, який став прикладом героїчного подвигу і звитяги в ім’я України та її незалежності.

Відзначення означеної пам’ятної дати регламентовано постановою Верховної Ради України від 16 травня 2013 року № 261-VII «Про відзначення подвигу героїв бою під Крутами».

У заходах з відзначення 98-ї річниці подвигу патріотів, організованих Київським молодіжним центром взяли участь прикордонники, представники Центру патріотичного виховання дітей та молоді «Юний прикордонник», музею Української Народної республіки, а також учні Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою. Під час вшанування учасники пройшли урочистою ходою для покладання квітів до меморіалу Героям Крут на Аскольдовій могилі, а також виконали поминальну молитву за загиблих борців під час відвідування Державного історико-меморіального Лук’янівського заповіднику.

В рамках пам’ятного заходу у Київському міському будинку учителя прикордонники презентували патріотичну експозицію, спрямовану на виховання молоді. Дітям були продемонстровані зразки форми одягу, а також спеціальні засоби, які прикордонники використовують в охороні державного кордону.

Після презентації відбулась конференція, в рамках якої учасників було ознайомлено із трагічними сторінками історії України – подвигом Героїв Крут.

За результатами проведення заходу учасниками було підготовлено резолюцію про партнерство та взаємодію у галузі патріотичного виховання молоді.