Профорієнтація у школах: результати тижня

Київський молодіжний центр продовжує доповнювати шкільну освіту інтерактивними профорієнтаційними тренінгами. Цього тижня завітали аж у шість київських школ, де провели понад вісім лекцій.

2 квітня завітали до Середньої школи №130 з двома інтерактивними уроками. 3 квітня провели два тренінги: у гімназії №172 «Нивки» і школі №43 «Грааль». 5 квітня потрапили до спеціалізованої школи №203. І на завершення тижня, 6 квітня, побували у школах №155 і №46.

План уроку стандартний: психолог Центру — Андрій Трутенко вчилить приборкувати лінь, ставити цілі та боротися зі страхами. Андрій впевнений, що знайти школярам своє покликання та цікавлячи галузь можливо тільки шляхом пошуку внутрішньої мотивації. Спікер надихає підлітків навіть на додаткове домашнє завдання. Воно без правильних відповідей, але з запитаннями до самих себе.

Дякуємо усім закладам за запрошення!

Київський молодіжний центр продовжує активну співпрацю зі школами столиці. На квітень уже заплановано 4 додаткові профорієнтаційні уроки. Якщо хочете провести подібний урок у вашій школі, надішліть заявку на електронну адресу: kmcp@ukr.net.