Професія “Event-менеджер”

Олена Гуринович Community&Event Manager Jooble
 
Комунікуй просто. Івенти — це завжди багато контактів з дуже різними за темпераментом людьми, усіх їх тобі потрібно буде розуміти, домовлятися та вирішувати конфлікти між ними. Вміння просто та ясно доносити свої думки дуже спростить тобі життя.
Фейли — це норм! Прийми, що проблеми це можливість для зростання і ніяк інакше. Під час створення івентів, складні ситуації будуть постійно з’являтися на твоєму шляху, як ти будеш до них ставитись залежить лише від тебе. Твої помилки — це досвід.
Будь у темі. Читай про світові івенти, ходи на івенти, але не лише у своїй сфери. Наприклад, якщо ти робиш події для IT, це не значить, що тобі мають бути цікаві лише івенти цієї індустрії. Неймовірні ідеї народжуються тоді, коли ти поєднуєш непоєднуване.
Project&Product management it’s a new black. Так івенти це яскраво та креативно, але ти будеш сильнішим, сфокусованим та ефективнішим, якщо будеш хоч поверхово знати основи розвитку продуктів та основи управління процесами та командами.
«Що по спорту?» Фізичне здоров’я це основа твого успіху, адже спорт це про правильні гормони, які дають тобі енергію та драйв. Тож, досить сподіватись лише на Ред Бул. Бігай, робі функціональні вправи, гуляй по лісу, катайся на веліку та що завгодно…головне рухайся.
No stress! Працюй над своїм ментальним здоров’ям, шукай способи знімати стрес та наповнювати себе. Алкоголь та подібні стимулятори дають швидке, короткострокове та не стабільне заспокоєння. Йога, медитація, пошук свого ресурсного стану — працюй над цим.
Вивчай психологію. Всі івенти — це про отримання емоцій, навіть якщо ти готуєш якусь нудну конференцію. Вивчай основи психології та будеш краще розуміти істинні потреби своїх гостей.
Волонтерство. Так, тобі прийдеться працювати безкоштовно, багато і добре працювати. Навіщо, спитаєш ти? Щоб отримати неоціненне — досвід!
Замечать детали. С этим пунктом что-то не так, да? Ты уже понял, что он на другом языке? Так вот учись смотреть вглубь процессов, читать мелким шрифтом и находить детали. «Дьявол в деталях»…