Підбірка серіалів для літніх вечорів

Океан, білий пісок, мохіто біля шезлонгів – саме так ми зазвичай уявляємо ідеально літо. Але іноді наші плани так і не стають частиною реальності, тому залишається лише вмикати кондиціонер та спостерігати за ідеальним літом через екрани наших гаджетів. Хоча, хто сказав, що це погано?
1
Ми підготували для вас міні-підбірку серіалів для літніх вечорів, в яких є все – білий пісок, ідеальна бірюзова вода океану, пляжні вечірки і багато пригод. Хвилю літнього настрою ви точно спіймаєте!
1
⭐ «Літня пора»/ «Summertime» (2020)
Адріатичне узбережжя Італії, неймовірні краєвиди, романтична історія та італійські пісні, які ви точно захочете додати до свого плейлиста.
⭐«Білі лінії»/ «White Lines» (2020)
Ібіца, вечірки біля басейну, білосніжні яхти, а у якості бонусу ще й кримінально-детективна історія, тому є велика ймовірність, що ви не зможете відірватися від серіалу.
⭐«Зовнішня мілина»/ «Outer Banks» (2020)
Тут навіть візуальна частина «літня» і всі кольори зроблені у теплому відтінку, що дуже нагадує атмосферу 80-х. Крім затишного міста, красивих човнів, романтичних історій та пляжів, ви поринете у яскраві пригоди головних героїв, які шукають скарби, знаходять вихід із заплутаних ситуацій та відкривають для себе таємниці острову.
⭐«У пошуках Аляски»/ «Looking for Alaska» (2019)
Це екранізація роману Джона Ґріна. Може здатися, що це романтична підліткова драма, але насправді тут підіймаються філософські питання, які змушують зупинитися і подумати про себе. Ну і звісно тут є школа посеред лісу, вечірки, літні посиденьки друзів та трошки гумору.
1
Ваша КМЦешка ❤