Підбірка лайфхаків «Антистрес»

«Я не стресую. Точно не стресую! Ну можливо зовсім трохи 😒..»
1
Хто з нас не стресує? Буває, що прокидаєшся вранці і розумієш, що день вже не твій і все буде не так, як ти запланував. Але у такі моменти потрібно швидко переналаштувати себе і змусити стрес пійти!
1
Для таких випадків ми і приготували цю підбірку лайфхаків «Антистрес». Зберігайте собі та користуйтеся нею, але звісно краще, щоб причин користуватися нею у вас не виникало:
1
🟣 Іграшка Стресбол. Ви її точно хоча б раз бачили. Вона схожа на «мізки в сітці». По суті це кулька, яку помістили в сіточку і вам потрібно натискати на неї, і отримувати насолоду від тактильних відчуттів. Її можна жмакати, розтягувати і нарешті відволіктися від стресу.
🟣 Антистресова подушка. Вона трохи відрізняється від звичайної, бо набита спеціальними гранулами для масажу і завдяки цьому її можна м’яти руками. До того ж, такі подушки випускають у вигляді іграшок. Ну ви зрозуміли, так? 😉
🟣 Розмальовки-антистрес. Це взагалі можна вважати одним з видів медитації. Спокійна музика на фоні, розмальовка, ваші думки концентруються на процесі, а не на стресі і ви не помічаєте як пройшла година, а ваш гарний настрій нарешті повернувся до вас.
🟣 Приготування слайму. Так, розуміємо, що ви прочитали цю фразу з іронією, але насправді це чудовий спосіб позбутися роздратування та відволіктися від стресу. Відкривайте будь-який покроковий рецепт приготування слайму (це займе не більше 5 хвилин) і ось вам іграшка, яку ви можете жмакати та кидати. А якщо не хочете витрачати час на приготування, то вмикайте відео і дивіться як це роблять інші. Маленький спойлер – вас затягне 💻
1
Тепер у стресу ще менше шансів захопити вас та забрати у свій полон на декілька днів 👨‍❤️‍💋‍👨