Переможці Student Agritech Challenge та ТА MHP Accelerator відвідали Ізраїль

У травні агроіндустріальний холдинг МХП організував 30-годинний студентський хакатон Student Agritech Challenge. За підсумками конкурсу кращі команди з різних регіонів України відвідали “Вінницьку птахофабрику”. Переможці хакатону та срібні призери програми MHP accelerator відвідали Ізраїль із чотириденною програмою тренінгів.

Переможці Student Agritech Challenge та срібні призери MHP accelerator побували в Ізраїлі на кращих бізнес-тренінгах, організованих компанією Global Israeli Initiative. Програма поїздки передбачала відвідування інноваційного центру Тагліт, візит в Google Campus TLV, екскурсії історичними місцями, зустріч із Послом України в Ізраїлі та багато іншого.

Основна мета заходу — дати новому поколінню українських молодих спеціалістів амбітні цілі, що базуються на реальному становищі виробничої галузі. «Захотілось розвиватися, дізнаватись нові технології, вкладати свої сили в розвиток країни», — розповідає учасник команди-переможця Євген Бондаренко.

Велике значення має практичне застосування досягнень вітчизняної науки на внутрішніх і зовнішніх ринках. «Нам показали дієві механізми просування розробок, а також дали можливість налагодити контакти для майбутньої наукової співпраці. Особливо приємно, що зарубіжні фахівці висловили непідробний інтерес до наших розробок», — повідомила Лідія Бабенко, переможниця конкурсної програми MHP accelerator.

Крім того, п’ять кращих команд хакатону Student Agritech Challenge відвідали одне з основних підприємств МХП — «Вінницьку птахофабрику». «Майбутнім українським фахівцям потрібно готуватися до роботи з високотехнологічним обладнанням. Тільки тоді їхня професійна підготовка дійсно буде відповідати вимогам оновленого українського агросектору», — говорить Ксенія Прожогіна, директор департаменту управління персоналом та комунікацій МХП.

Потрапити з екскурсією на будь-яке з підприємств холдингу можуть всі бажаючі в рамках програми «МХП СТАРТ». Для цього потрібно лише заповнити заявку на сайті. У рамках програми регулярно проводяться лекції та майстер-класи від фахівців МХП — дізнатися їхній розклад й записатися також можна онлайн.

Агроіндустріальний холдинг МХП організував хакатон Student Agritech Challenge для професійного розвитку та творчої самореалізації талановитої молоді. Захід відбувся за підтримки Radar Tech, Agrohub та DG Hack. Активні учасники в майбутньому зможуть без конкурсного відбору працевлаштуватися на підприємства Групи. Конкурсна програма MHP accelerator організована холдингом з метою просування та підтримки перспективних українських інновацій в сфері агробізнесу.