Курс лекцій з працевлаштування для студентів «Як стати кандидатом мрії?»

З 23 березня Київський молодіжний центр запускає курс тренінгів для студентів «Як стати кандидатом мрії?». Проект має на меті ознайомити молодих фахівців з основними процесами працевлашетування: складанням резюме та супровідного листа, проходженням співбесіди та стажування.

Учасниками курсу стануть студенти вищих навчальних закладів Києва. Працюватимуть з ними HR-фахівці провідних українських компаній, власники кадрових агенцій.

«За нашими даними, переважна більшість студентів не може повноцінно розкрити свій потенціал, оскільки не має знань з базових процесів пошуку роботи і працевлаштування», — стверджує засновник курсу «Як стати кандидатом мрії?» Оксана Карасьова.

В програмі курсу — 4 інтерактивні лекції на такі теми:

  • Резюме та супровідний лист (23 березня).
  • Дистанційне інтерв’ю та підготовка до співбесіди (28 березня).
  • Співбесіда (5 квітня).
  • Перший робочий день, або Як не вилетіти після стажування (11 квітня).

Лектори разробили унікальну програму, до якої входить моделювання реальних процесів прийняття на роботу, домашні завдання та «робота над помилками».

Під час курсу студенти дізнаються: як і де шукати роботу; як правильно писати резюме; як налаштувати себе на співбесіду і повноцінно проявити себе; відповідати на каверзні запитання рекрутерів; проходити стресові інтерв’ю та інше.

Для участі необхідна попередня реєстрація: «Як стати кандидатом мрії?»

Місце проведення: вул. Пирогова, 6а.

Контактна особа – Оксана Карасьова, тел.: (095) 392 40 01.