КМЦ об’єднався зі СКУМО задля реалізації міжнародних проектів

Сьогодні, 30 серпня, Анна Куценко та Дмитро Лєкарцев підписали угоду про співпрацю між Київським молодіжним центром та Світовим Конгресом Українських Молодіжних Організацій. Першим спільним проектом стане стажування представників молоді діаспори у Верховній раді України та Адміністрації Президента.

«27 днів підготовки у рамках Форуму української молоді діаспориКиїв 2018” не минули даремно, – стверджує директорка Київського молодіжного центру Анна Куценко. – Сьогодні підписали угоду про співпрацю із новообраним Президентом Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій Дмитром Лєкарцевим. Чекайте на нові проекти тепер уже від міжнародного молодіжного центру!».

Директорка заявила, що сподівається на довготривалу та плідну співпрацю.

«Тепер ми можемо офіційно заявити про перший спільний проект, який ми підготували для діаспорянстажування представників молоді діаспори у Верховній Раді України та Адміністрації Президента України», – зізнається новообраний Президент СКУМО Дмитро Лєкарцев.

У найближчий час представники молоді діаспори відправляться на стажування у Верховну раду України та Адміністрацію Президента. Слідкуйте за оновленнями.