З 26 по 29 листопада, в Києві відбулась перша Міжнародна екологічна конференція «Let’s Do It!», країн Східної співдружності, під гаслом – «Хай небо буде мирним, а весь світ – чистим!»

Перша Міжнародна екологічна конференція «Let’s Do It!», країн Східної співдружності, це знаменна екологічна подія для всього світу, яка відбувалася в Києві. Захід об’єднав лідерів національних прибирань та свідомо екологічних громадян з 13 країн для підготовки до реалізації проектів з благоустрою, покращення системи правильного поводження з відходами. Також розробили стратегічний план дій, щодо поводження з відходами в країнах Східного партнерства на 2016- 2018 роки. Учасники запланували, разом зі світовою спільнотою залучити для досягнення глобальних трансформаційних екологічних змін близько 380 мільйонів активних громадян до 2018 року.

[su_custom_gallery source=”media: 728,729,730,731,732,733,734,735″ limit=”25″ link=”lightbox” width=”230″ height=”150″ title=”never”]

Захід пройшов на найвищому рівні. Учасники отримали неоціненний досвід, яскраві враження, здобули нові знайомства, гарно й продуктивно провели час. Панувала дружня і затишна атмосфера, все було надзвичайно цікаво та захоплююче, заради ідеї збереження клімату і безпечного майбутнього України та всієї планети Земля!
Час змінити систему, а не клімат! Тому об’єднуймося заради збереження клімату і безпечного майбутнього України і всього світу. Адже разом ми змінимо світ на краще! Хай небо буде мирним, а весь світ – чистим!
Конференція є частиною всесвітнього екологічного руху – «Let`s Do It! Word», започаткованого 2008 року в Естонії, налічує більше 13 мільйонів учасників із 113 країн світу.

Організаторами виступилиГО «Let’s do it, Ukraine»  спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It! World», Київським молодіжним центром, за підтримки Київської міської державної адміністрації

Партнерами заходу стали: Стратегічний партнеркорпорація – «Біосфера», Кока-Кола Беверіджиз Україна, компанія «Nestle», «Небесна криниця», «Кофеманія», IDS Aqua Service, правова група «Домініон», компанія «Tetra Pak», ТМ ColorWay, Компанія «Імпорт-Офіс Україна», Асоціація «Український екологічний альянс», Global Spirits – міжнародний алкогольний холдинг, мережа ресторанів «Два Гуся», Компанія Lohika, Школа Рекламних Технологій Advertising School, Журнал «Колесо Жизни», Prostor print, «UpProduction» Studio – відео зйомка , Київський КОД-клуб відмінного дозвілля ,ведучий конференції – Назар Москаленко , Євгенія Великанова – фотозйомка

Захід відбувався протягом чотирьох днів, перший день був організаційним. Активісти з усіх куточків України, а також лідери національних прибирань, делегати з Білорусі, Росії, Молдови, Азербайджану, Киргизстану, Казахстану, Естонії, Словаччини, Словенії, Німеччини, Франції та Великобританії, прибували до Києва. На залізничних вокзалах, автостанціях, аеропортах – «Жуляни» і «Бориспіль», учасників зустрічали волонтери студентського самоврядування Національного університету державної податкової служби України. Спеціально замовленими автобусами всі їхали до місця призначення, для поселення на базу оздоровчого табору «Лідер», що в Пущі-Водиця. У цей день відбулося знайомство між учасниками, анонсування загального плану конференції та вечірня програма.

Урочиста церемонія відкриття конференції «Let’s Do It!» країн Східної співдружності, відбулася другого дня в Колонній залі Київської міської державної адміністрації. Програма була насиченою: лекції спікерів, презентації досягнень команд учасників, обмін досвідом, зміцнення партнерських зв’язків, розширення меж проекту за рахунок залучення нових активістів зацікавлених у підтримці ініціативи «Let’s Do It!» в своїй. країні.

З вітальним словом виступили: ідеолог заходу, Президент громадської організації «Lets do it, Ukraine» – Юлія Мархель , керівник апарату голови КМДА – Бондаренко Володимир Володимирович та Володимир Філіпович, національний менеджер з продажу Бізнес напрямку Рециклінг корпорації «Біосфера».

 

В залі були присутні: лідери національних соціальних, екологічних проектів, лідери учнівського та студентського самоврядування, вчителі, викладачі, представники органів місцевого самоврядування, комерційних структур з КСВ, лідери громадської думки, представники ЗМІ та всі екологічно свідомі громадяни, а також представники Міністерства молоді та спорту України, Міністерства регіонального розвитку та житлово-комунального господарства України, «Української асоціації районних та обласних рад», Інна Силантьєва – громадський діяч, організатор соціального проекту «Help Sport», Національний координатор по работі з партнерами Всеукраїнської екологічної ініціативи «Let’s do it, Ukraine» – Оксана Тюпа.
І на завершення урочистого дня заходу – екскурсія вечірнім Києвом, не зважаючи на зимове повітря, всім було тепло, адже зігрівали чудові враження та запашна кава.
Третього дня відбувалося навчання та спільний пошук нових ідей, семінари, презентації кращих практик і проектів, спільний пошук рішень, спрямованих на зниження негативного впливу на навколишнє середовище в інтерактивному режимі. Вкінці – вечір національних культур, де кожна з країн-учасниць презентували свою історію, познайомили з традиціями, звичаями, а також пригостили стравами своєї національної кухні. Це було неймовірне дійство, з піснями, танцями, пізнавальне та яскраве!
Четвертого дня відбувалося підведення підсумків та офіційне закриття конференції.
0 12:30 кияни та гості столиці зібралися у парку імені Шевченка, попрямувавши колоною аж до Європейської площі, приєднуючись до глобального Кліматичного маршу, напередодні Конференції ООН у Парижі, де уряди 198 держав, включаючи Україну, затвердять спільний план дій для порятунку Планети.

Громадська організація «Let’s do it, Ukraine»  – найбільша всеукраїнська екологічна ініціатива, молодий, але стрімко зростаючий рух, що має вкрай амбітні цілі – очистити Україну від незаконних звалищ, створити культуру розумного поводження з відходами, навчити суспільство творити великі зміни, задля ідеї збереження клімату і безпечного майбутнього України і всього світу.

Деталі на сайті www.letsdoitukraine.org