Форум зі здобуття професійних навичок «Skill Kit»

28 квітня з 11:00 до 15:00 год. у Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова відбудеться масштабний форум для молоді «Skill Kit». Захід об’єднає школярів, батьків, студентів задля вирішення питань профорієнтації та здобуття професійних навичок. Ініціатором форуму виступив Київський моло-діжний центр.

Унікальність заходу полягає у кількості та різноманітності інтерактивних зон: лекції, тренінги, ігри. Кожен учасник зможе знайти для себе підходящий формат та тематику.

Так, батьки зійдуться на невеликій конференції про налагодження стосунків зі своїми міленіалами. Спікери – психологи і коучі пояснять, як знайти підхід до дитини та зрозуміти її бажання попри різницю у мисленні різних поколінь.

Школярі матимуть нагоду набути особистісних навичок, важливих для самоіде-нтифікації. Наприклад, боротьби з лінню та самомотивації; навичок нетворкінгу; запобігання енергійному вигорянню; розвитку креативності; виховання власно-го лідерства. Також школярі отримають інформації щодо можливостей профе-сійного навчання в Україні. Спікерами виступлять психологи, коучі, фахівці різ-них спеціалізацій.

У студентів є не менше запитань стосовно самовизначення, здобуття профе-сійних навичок, навчання та працевлаштування. Але для них ракурс буде трохи зміщений: розповімо про можливості професійного навчання та усіх тонкощів процесу працевлаштування. Допоможуть їм у цьому професійні HR-фахівці.

Також відбудуться різноманітні ігри на креативність та схильність до творчих професій.

Для участі необхідна попередня реєстрація: Форум: “Skill Kit!”.

Захід відбудеться за адресою: вул. Пирогова, 9 (НПУ імені М. Драгоманова).

Контактна особа: Карасьова Ксенія (тел.. 095 392 40 01). Акредитація здійснюється за цим телефонним номером.