Форум лідерів учнівського самоврядування «Україна — це ми!»

26-28 грудня 2017 року Київський Молодіжний Центр у рамках проекту CoolSchool долучився до проведення заходів національно-патріотичного форуму лідерів учнівського самоврядування закладів освіти міста Києва «Україна — це ми!». Захід проходив у Міжнародному дитячому центрі «Артек».

Представники проекту CoolSchool Артем Мосійчук, Тарас Ткачук і Дмитро Носов провели майстер-клас з ораторського мистецтва та імпровізації, надали менторську підтримку у квесті «Лідерський експрес — 2018», а також влаштували сесією «Відповідальне лідерство. Що робити далі? Можливості громадського сектору».

Учасники форуму — лідери учнівського самоврядування — навчались реалізації проектів, спрямованих на розвиток держави.

Форум відбувся за підтримки команди оргкомітету на чолі з Вікторією Ткаченко, начальника відділу позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації.

________________________________________________________________________________

*CoolSchool — проект Київського Молодіжного Центру, основними цілями якого є систематична підтримка учнівського самоврядування міста Києва, шляхом впровадження методів неформальної освіти, організаційним та особистісним розвитком учасників самоврядування. Інформаційним та методичним партнером проекту є Громадська організація “СІМ”