Добірка “Твій тиждень”

Нам пишуть зранку та вночі, за годину до події чи за місяць, розповідають про локальні та глобальні ініціативи. І ми залюбки публікуємо, аби у молоді Києва буде необмежені можливості 🙀 У добірці знайдеш актуальні події на найближчий час 👇
 
📲 Кейс-чемпіонат для студентів ІТшників від CASERS.org📲
Кейс-чемпіонат дає можливість подивитись на складний, довгий процес, який ІТ може апгрейдити до «просто», «зручно» та «швидко». Для роботи над кейсом створюються команди з 4 учасників, і ти можеш обрати свою роль, щоб вирішити свою частинку.
⚡️Дедлайн? 29 листопада
👉Більше інформації: bit.ly/3kD70RA
 
📲 PM & LEADER SCHOOL від STUD-POINT📲
Суперінтенсив з повним зануренням у професію Project Manager та принципами лідерства, де ти щодня отримуватимеш порцію неоціненних знань і опануєш з нуля кльову професію.
⚡️Що по можливостях? 40 місць на грантовій основі
👉Більше інформації: https://pm.stud-point.com/
 
📲 Знижки на стажування від AIESEC 📲
Знижки у 15% на волонтерські стажування від AIESEC протягом 16-29 листопада! Під час волонтерства ти зможеш попрактикувати свою розмовну англійську, доступно подорожувати, а також здобути нові навички та знання!
⚡️Коли? 16-29 листопада
 
📲 EastCode: конкурс інноваційних ІТ-рішень для громад 📲
“EastCode” – національний конкурс інноваційних IT-рішень для громад східної України. Проєкт шукає розробників, дизайнерів, маркетологів, активістів, представників органів місцевої влади та бізнесу, що прагнуть примножувати позитивні зміни в громадах та робити їх кращими. Найкращі ідеї отримають грантову підтримку та можливість реалізувати власний проєкт.
⚡️Дедлайн? 23 листопада
 
📲 Онлайн-конференція Career Start 📲
Масштабна онлайн-конференція про кар’єрні можливості для молоді — Career Start. Серед спікерів Андрій Остапчук, Євген Ковтуненко, Євгеній Таллєр, Ірина Федотюк, Анастасії Зозуля,
Каріне.
⏰Коли? 28 листопада
 
Долучайся до класних проєктів і не забувай про КМЦешку❤️