Cтартував проект молодіжна платформа «YOUTH STAGE»

31 березня стартував проект – Молодіжна платформа «YOUTH STAGE», який впроваджується Київським молодіжним центром та спрямований на підготовку активної молоді до суспільно корисної та ефективної роботи в системі органів державної влади та місцевого самоврядування.

За результатами конкурсного відбору в проекті прийняли участь 80 учасників, а саме молодь віком від 18-35 років, які мають велике бажання робити позитивні зміни в країні.

Своїми знаннями та «кейсами» з власної практики ділились справжні професіонали:

  • Світлана Василенко- викладач техніки мовлення, автор і ведуча talk-проектів в Радіо Київ – 98 FM.
  • Шакура Ольга- тренер з розвитку особистості, експерт з міжнародної діяльності, бренд девелопер
  • Алла Шлапак – політичний і громадський діяч, лідер ГО «Соціальна справедливість», кандидат економічних наук.
  • Сікора Вікторія – керівник комерційного напряму Промислово – будівельного холдингу “Sunrise Group”.Сертифікований Коуч та Бізнес Тренер
  • Марина Скрипник  – Радник з питань комунікацій заступника Міністра інфраструктури з питань євроінтеграції

Протягом 10 годин навчання учасники мали можливість ще більш глибше вивчити не прості теми з керування в державному секторі, лідерства,  PR, HR, тайм-менеджменту, ораторської майстерності, публічних виступів.

Інформація була представлена в доступній і структурованої формі, порушені актуальні теми, розібрані найбільш спірні аспекти та отримані відповіді на всі поставлені запитання.

Теоретична частина завершилася, а практична частина проекту триває. Учасникам запропоновано, виконати індивідуальне завдання з написання соціально-інвестеційного проекту, метою якого є виявлення найбільш талановитих та активних молодіжних лідерів в рамках проекту.

Щиро вдячні спікерам та учасникам!