Чому важливо стати ЕКО-свідомими

🌍Світова спільнота вже не один рік поспіль попереджає про катастрофічні наслідки сучасних проблем довкілля, які потребують негайного вирішення.
 
Забруднення повітря і води, глобальне потепління, вирубка лісів – все це результат людської діяльності. Вирішення цих проблем потребує чималих зусиль у багатьох сферах, оскільки впливають вони (проблеми) фактично на все.
То що таке екоактивізм, та які прості кроки може зробити кожна людина, щоб зробити свій маленький (великий) вклад у довкілля?
 
Екоактивізм прийнято вважати однією з форм залучення до соціальних або політичних кампаній з метою запобігання шкоди навколишньому середовищу🌱
Прибирання відходів, посадка дерев, захист тварин та волонтерство в притулках є лише кількома прикладами сучасного екоактивізму.
 
Однією з найглобальніших проблем сьогодні є нескінченна кількість відходів. За різними оцінками, в Україні 4-7% території завалено сміттям. Із 1 січня, відповідно до Закону «Про відходи», всі зобов’язані сортувати сміття. Ти можеш відмовитися від пластикових соломинок у кав’ярнях, а ще брати напої в свою чашку і цим самим рятуватимеш природу та економитимеш кошти, оскільки багато кав’ярень дають знижки на напої в свою тару.
 
👉🏼Серед найпростіших способів допомогти природі є також відмова від пластикових пакетів. Здавалося б, багато хто знає про їхню шкоду. Тим не менш, більшість людей продовжує купувати їх на касах супермаркетів. Та щоб вирішити проблему, достатньо просто мати власні торбини, які людина використовуватиме знову й знову.
 
Майбутнє екології значно залежить від кожного. І чим скоріше людина почне робити «маленькі кроки» у допомозі природі, тим більше шансів буде створити для людства гідне довкілля.