Боїтесь публічних виступів? А ось наша експертка, Світлана Василенко, вже давно переборола цей страх. Адже не стала б авторкою і ведучою спецпроектів на «Радіо Київ 98 ФМ», консультанткою з техніки мовлення та риторики!

#хюстон_у_нас_експерт

Боїтесь публічних виступів😁? А ось наша експертка, Світлана Василенко, вже давно переборола цей страх. Адже не стала б авторкою і ведучою спецпроектів на «Радіо Київ 98 ФМ», консультанткою з техніки мовлення та риторики!

Як їй це вдалося🤔? А ось так:

🗣 ««Мистецтво говорити» І. Томана та «Техника речи. Учебное пособие» С. Нікольської. Ці книги я першими знайшла на книжковому ринку, коли вирішила вдосконалити свою техніку мовлення та дихання. І навіть через 10 років вони залишаються найулюбленішими».

🗣 «З останніх захоплень — Генрі Марш. Раджу прочитати майже всі його твори. У них і про силу духу, і про мотивацію, і про життєві фейли, і про світове визнання. Я проти мотивації книгами та фільмами про так званий «успішний успіх». Я за ті історії, де людина досягла успіху пахотою та дисципліною. Не завдяки, а попри все та всіх».

🗣 «Пропоную у якості електронного ресурсу власні сторінки у соцмережах: інстаграм — @myoratoryblog та фейсбук — Світлана Василенко. Додавайтесь, практикуйте й отримуйте задоволення від публічних виступів!»

💛 А як ви ставитеся до публічних виступів? Легко даються?