Благодійна акція “До навчання готовий- 2020”

ДО НАВЧАННЯ ГОТОВИЙ 2020!
Міжнародний благодійний фонд Гарних справ оголошує активний збір канцелярського приладдя для щорічної благодійної акції для дітей соціально вразливих категорій “До навчання готовий- 2020”.
Враховуючи ситуацію, що склалася в країні з COVID-19 ми досі не знаємо, чи підуть учні 1-го вересня до школи чи залишаться якийсь час на дистанційному навчанні. Оскільки уряд ще не прийняв рішення щодо початку навчального року в Україні і скоріш за все- рішення буде прийнято в другій половині серпня на основі поточної ситуації з карантином.
Вже 5 років поспіль фонд Гарних справ проводить акцію по збору шкільного приладдя для дітей вразливих категорій. Враховуючи положення з пандемією фонд не може зробити чітких організаційних ліній, яких вимагає дана акція, і це не лише через питання чи підуть до школи діти. Так, зазвичай збір приладдя відбувається завдяки КСВ- партнерам фонду, а після карантину фінансова криза зачепила абсолютно всіх.

На даний час проект “До навчання готовий!” розпочинає свій старт, тому ми запрошуємо всіх небайдужих приєднатися до нашої доброї справи! Прийняти даний благодійний виклик дуже просто:

– Підключити колег та співробітників компанії до збору речей;

– Передати у рамках акції речі (будь-який офіс закуповує канцелярію, тож Ви можете поділитися);

Ви можете допомогти особисто і принести до наших пунктів прийому:

– канцелярське приладдя

– шкільну форму

– спортивну форму/взуття.

– та інше*

Ви можете долучитися до акції своєю організацією/фірмою/компанією і перерахувати кошти на закупку канцелярії та шкільного приладдя, або закупити та переслати нам. Збір триває до 21 серпня включно, 30 – ми вручаємо, або відправляємо пакунки з зібраним шкільним приладдям. Пакунки формуються згідно адресних заявок, які надходять до нашого фонду.

Зі свого боку фонд обіцяє висвітлити всі етапи підготовки та проведення акції в соціальних мережах та на сайті, в тому числі вказати Вашу компанію як партнера та розмістити допис та активне посилання на своїх медіа- ресурсах, поліграфічній продукції та інших засобах масової інформації.

Пункт збору в місті Києві: Саксаганського, 77.

Деталі за номером: 044 289 00 79.