Унікальна можливість долучитися до головного свята країни і стати помічником самого Святого Миколая!

Цьогоріч «Новий Рік між Двома Дзвіницями» має перевершити всі очікування українців. Організатори планують створити по-справжньому казкове свято.

Головним господарем новорічних святкувань буде Святий Миколай з його сімома помічниками. Праворуч від Михайлівського собору – розташується і Резиденція Святого. Там облаштують окремий будинок, де Добродій прийматиме дітлахів і роздаватиме подарунки.

Про Резиденцію та діяльність волонтерів

Резиденція Святого Миколая на Михайлівській площі працює з 19 грудня до 10 січня щоденно з 11:00 до 20:00.

В резиденції знаходиться Святий Миколай зі своїми помічниками – ангелами.

Солодкий партнер «Нутелла» зі своїми помічниками-промоутерами проводить для груп дітей 10-15 чол. майстер-класи з розпису пряників солодким кремом. Майстер-класи займають 20-25 хв. Ангели-помічники святого Миколая, зустрічають діток в резиденції проводять їх до Святого. Спілкуються з гостями резиденції – розповідають про даний захід. Допомагають промоутерам «Нутелла» проводити майстер-клас. Роздають діткам подарунки від Святого Миколая. Формують діток у групу для фотографування зі Святим. Допомагають роздрукувати фото. Прощаються з відвідувачами резиденції.

Вимоги до волонтерів:

Дівчата. Зріст – 160-170 см. Колір волосся – світлий. Бажано англ. мова, але це не обов’язково. Комунікабельні, люблять дітей, посміхнені, життєрадісні. Обов’язково – біле взуття. Резиденція опалюється.

Якщо зацікавилися – телефонуйте до нашого Центру!

Контактний номер: (044) 288 – 10 – 02