5 українських подкастів про психологію

💡Подкасти – це ідеальний варіант використати час із розумом, коли вільні вуха і зайняті руки.
Саме тому КМЦешка зібрала підбірку подкастів про психологію, які можна легко слухати, коли виконуєш буденні справи.
Обирай, що тобі до вподоби та скоріш шукай навушники.

💬 «Простими словами»
Ведучі: Марк Лівін, редактор «The Village Україна» та Ілля Полудьонний, психотерапевт та співзасновник платформи онлайн-психотерапії TreatField.com.
Їх місія – розкласти по поличках усе те, що ми завжди любимо ускладнювати. Хлопці простими словами і з гумором розказують про почуття та емоції, які знайомі кожному.
Перший сезон присвячений емоціям, складається з 20 епізодів. Другий – захисним механізми психіки, які допомагають нам адаптуватися до життя.
Приєднуйся до «Клубу барабанного коня»!

💬 «Організаційна психологія з Герхардом Орбандом»
У цьому подкасті Герхард Орбанд, викладач робочої та організаційної психології та автор книг із Гамбургу, розповідає про психологію українською мовою з німецьким акцентом.
Особливість цього подкасту в тому, що ведучий розповідає про основні та нішеві теми з питань трудової та організаційної психології менше ніж за 6 хвилин на тиждень.
Ви знайдете епізоди про самодиверсію, стрес та здоров’я на робочому місці, навантаження, як реагувати на токсичних людей на роботі, продуктивність, комунікацію з людьми, лідерства та управління командою та багато іншого.

💬 «хтознаяк»
Це авторська програма Анни Шийчук, психологині та психотерапевтки, на «Urban Space Radio».
Цей подкаст про емоційний інтелект, почуття, soft skills, власні кордони, стосунки дітей із батьками, спокій, прокрастинацію, страх, злість, тривогу й те, як з ними справлятися.
Є спеціальний карантинний сезон про те, як впоратися з усім спектром поточних емоцій і станів. Налічує 30 епізодів і виходить щочетверга.

💬 «Пошепки»
Це також авторська програма Анни Шийчук на «Urban Space Radio». Тут говорять про універсальні емоції та змішані почуття, коли одна і та ж людина чи ситуація викликає в нас різні і несумісні, на перший погляд, переживання.
Унікальність цього подкасту у тому, що слухачі можуть телефонувати в студію та ділитися власними історіями в межах теми епізоду. Подкаст складається з 8 епізодів про команди; силу та слабкість у стосунках; стосунки на відстані; нудьгу і пристрасть; тривогу і спокій; завершення стосунків; свободу і залежність; вдячність і злість.

💬 «(не)звичайні»
Ведучі подкасту: Надя і Дзвінка, які говорять про страхи, переживання, помилки, рішення, курйози, перешкоди, стереотипи, біль, радість, стосунки, пошук себе і багато іншого. Вони прагнуть, щоб їхні слухачі навчилися бути собою, не боялись робити помилки та не відповідати шаблонам.
Подкаст складається з 10 епізодів, у яких ви не почуєте історій про успішний успіх та про те, як заробити перший мільйон у вісімнадцять років. Ви почуєте тут (не)звичайні історії про (не)звичайних людей.
Приємного прослуховування!

Ваша КМЦешка💙