30 січня 2016 року відбувся профорієнтаційний майстер-клас з юридичних професій

30 січня 2016 року Київський молодіжний центр та ГО GoGetters проводили профорієнтаційний майстер-клас з юридичних професій для учнів 8-11 класів. Місце проведення заходу – FreeGen Space.

Протягом майстер-класу учасники розбиралися, які юридичні професії існують, де навчатися і наскільки затребувані ті чи інші фахівці.

Так, від Олени Митник, юриста і лектора проекту “Університет юних правознавців”, ми дізнались про те, які якості потрібні юристам і перевірили чи є вони у нас. Також тепер ми знаємо, що краще навчатися юриспруденції в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, Національному університеті “Києво-Могилянська академія”, Одеській юридичній академії та Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Валентин Пивоваров – співзасновник юридичної компанії Bitlex розповів яка вона – юриспруденція майбутнього: “У наші дні до будь-якої справи необхідно підходити творчо і думати, як її можна удосконалити за допомогою нових технологій. Наша команда є прихильниками дистанційної роботи: будь-який співробітник може включатися в процес в будь-якій точці світу і в зручний для нього час. Це дає свободу дій.”

А Євген Пронін – керівник юридичної компанії Pronin and Partners шокував статистикою: 70% випускників будь-якого юридичного факультету не працюють за фахом. Люди спочатку помиляються при виборі професії, і в результаті розчаровуються в ній. А завершив виступ дуже цінно рекомендацією: “Ставте собі запитання: наскільки моя професія зможе допомогти людям. Важливо бути дійсно корисним для когось.”

Отож, знайомство з юридичними професіями закінчено, а наступної суботи ми будемо досліджувати світ створення комп’ютерних ігор. Слідкуйте за новинами – https://goo.gl/BMED24.

DSC_2775 DSC_2802 DSC_2817 DSC_2856 DSC_2862 DSC_2874