17 лютого у ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовко» відбулася зустріч педагогічного колективу з представниками адміністрації Державної прикордонної служби України

17 лютого у ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовко» відбулася робоча зустріч педагогічного колективу з представниками адміністрації Державної прикордонної служби України на тему: «Військово-професійна підготовка фахівців військово-облікових спеціальностей  у професійних коледжах з посиленою військовою та фізичною підготовкою: стан та перспективи».

На зустрічі були присутні:

Калюжний Валерій Олександрович – заступник директора Департаменту персоналу – начальник управління роботи з персоналом Адміністрації Державної прикордонної служби України генерал-майор

Харченко Олексій Васильович – начальник сектору комплектування управління кадрового забезпечення

Рафіков Рім Рамілійович – заступник начальника управління матеріального забезпечення

Константінов Валерій Валерійович – директор Центру патріотичного виховання дітей та молоді «Юний прикордонник»

Крилов Сергій Анатолієвич – заступник голови правління Центру воєнної політики та політики безпеки

Процик Василь Мирославович – директор Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою, полковник

Куценко Анна Станіславівна – директор Київського молодіжного центру.

Гості оглянули навчальні лабораторії і майстерні з професійно-практичної підготовки, взяли участь у відкритому стройовому огляді курсантів.

Під час обговорення актуальних питань співпраці присутні високо оцінили рівень організації навчально-виховного процесу в коледжі та якість військово-професійної підготовки учнівської молоді.

За результатами зустрічі сторонами погоджено напрями співпраці коледжу з Державною прикордонною службою  України в частині здійснення підготовки кваліфікованих кадрів з військово-облікових професій та спеціальностей, погодження та розробки навчальних планів та програм, проведення занять з загальновійськової підготовки, проходження виробничої практики з подальшим працевлаштуванням  за військово-обліковими професіями та спеціальностями, проведення профорієнтаційної роботи, уроків мужності, заходів військово-патріотичного спрямування тощо.

«Високий професіоналізм, духовність, вихованість, організація – риси притаманні як керівникам , так і тим хто навчається. Це підсумок невтомної праці державницького підходу до національно-патріотичного виховання молоді. Переконані, що співпраця навчального закладу і ДПС України принесе серйозний результат   на користь виховання майбутніх захисників держави», – засвідчив генерал – майор Калюжний  В.О. у Книзі відгуків коледжу.