Університет юних правознавців шукає студентів

Юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує учнів 7-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів на навчання в рамках освітньо-соціального проекту «Університет юних правознавців».

Метою проекту є підвищення рівня правової освіти учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Проект офіційно підтримує Міністерство юстиції України та Міністерство освіти і науки України.

Дана інноваційна освітня платформа, покликана надати школярам нові знання у сфері права та познайомити їх з юридичною професією. Усі заняття проходять в Головному (Червоному) корпусі КНУ один раз на два тижні протягом навчального року. Лекційний матеріал подається в ігрових, інтерактивних формах, що робить його зрозумілим і цікавим для дітей. В програмі проекту, серед іншого, заплановані додаткові заходи від запрошених гостей, а також екскурсійні програми до основних органів державної влади України та музеїв.

Навчання розпочнеться 10 жовтня 2018 року.

Для прийняття участі в проекті, необхідно до 30 вересня заповнити заявку на участь на сайті kids.law.knu.ua.

Звертаємо увагу!

Кількість місць в Університеті юних правознавців обмежено (максимум – 60 осіб). У зв’язку із цим, критерієм для відбору учасників стануть відповіді на запитання в анкеті.

Навчання в Університеті юних правознавців є безкоштовним.

Учням надаються робочі зошити, студентські квитки та дипломи по завершенню навчання.