У столиці втретє проведуть курс правової грамотності для молоді

З 26 березня по 11 квітня у Києві втретє проведуть  курс правової грамотності LAW IN FORCE. Учасниками проекту стануть студенти неюридичних спеціальностей і школярі старших класів. Автором ініціативи виступила громадська організація «ДАКУС» і Київський молодіжний центр.

Курс навчатиме молодь основних механізмів захисту прав людини у щоденних ситуаціях. Під час лекцій обговорюватимуться права споживачів, створення та оподаткування бізнесу в Україні, сфера оподаткування та банківських відносин, ІТ-право та державна служба в Україні.

Програма курсу передбачала навчання у різних форматах, зокрема відбудуться інтерактивні лекції, презентації, дискусії. Протягом 6-ти зустрічей школярі та студенти здобудуть знання основоположних прав людини, дізнаються про способи захисту власних прав.

З учасниками проекту працюватимуть досвідчені юристи, які на своїй практиці стикались із подібними порушеннями.

Як стверджують організатори, щогодини в різних куточках світу люди стикаються з незаконним втручанням у їхнє життя з боку інших осіб, суспільних груп і цілих держав. Курс правової грамотності допоможе не тільки зрозуміти власні права, але й навчить їх захищати.

Стати слухачем курсу можна за попередньою реєстрацією

Контактна особа та координатор проекту: Карасьова Ксенія, тел.: (095) 392 40 01 та електронна адреса 

 

Подібний курс здійснюється вже втретє. Минулого року організатори двічі проводили набір, у якому взяти участь майже 300 студентів та школярів загалом. З причини високої актуальності теми та популярності серед молоді, навчальну програму повторять знову.