У столиці відновлюють курс правової грамотності для молоді

Із 23 жовтня в столиці стартує другий набір на курс правової грамотності LAW IN FORCE. Учасниками проекту стануть студенти неюридичних спеціальностей і школярі старших класів. Авторами ініціативи виступила громадська організація «ДАКУС» і Київський молодіжний центр.

Курс навчатиме молодь основних механізмів захисту прав людини у щоденних ситуаціях: від прав споживача, творця інтелектуальної власності, звичайного інтернет-користувача до зрештою просто громадянина.

Програма курсу передбачає навчання у різних форматах, зокрема відбудуться інтерактивні лекції, презентації, дискусії. Протягом 5-ти лекцій, які відбудуться з 23 жовтня по 6 листопада, школярі та студенти здобудуть знання з основоположних прав людини, дізнаються про способи захисту власних прав. По завершенню теоретичної частини найкращі студенти курсу відвідають Верховну Раду України та Конституційний Суд України.

З учасниками проекту працюватимуть досвідчені юристи, які на своїй практиці стикались із подібними порушеннями.

Як стверджують організатори, щогодини в різних куточках світу люди стикаються з незаконним втручанням у їхнє життя з боку інших осіб, суспільних груп і цілих держав. Курс правової грамотності допоможе не тільки зрозуміти власні права, але й навчить їх захищати.

Для участі необхідна реєстрація: goo.gl/yLuMkM.

Контактна особа та координатор проекту: Карасьова Ксенія, тел.: (095) 392 40 01 та електронна адреса          karasewa.ok@gmail.com.