У Києві презентують проект моніторингу шкільного життя дитини

13 вересня о 17:00 компанія TATL Group організовує презентацію проекту «Єдина Школа». Захід відбудеться для керівництва шкіл, вчителів молодших, середніх і старших класів, а також для батьків учнів 1-11 класів шкіл столиці.

Метою проведення презентації є ознайомлення з проектом «Єдина Школа». Його автори пояснять можливості впровадження проекту у школах столиці безпосередньо учасникам навчального процесу.

Пряме призначення проекту полягає у налагодженні взаємодії між батьками та навчальним закладом. Він допомагає батькам здійснювати постійний моніторинг шкільного життя їхньої дитини. Зокрема, ознайомитися з оцінками, переглянути домашнє завдання та дізнатись про відвідуваність навчального закладу.

Електронний журнал – частина проекту, призначена для вчителів. Він містить значну кількість функцій традиційного журналу плюс чимало нових зручностей у використанні.

«Проект «Єдина школа» – це можливість батькам і вчителям об’єднати зусилля заради спільної мети – підвищення рівня освіченості юних українців. На даному етапі її неможливо реалізувати без мотивації дітей до навчання, а особливо – без підтримки самих батьків. Тому ми віримо у важливість проекту і його успішну реалізацію», – стверджує Ксенія Карасьова, координатор проекту «Єдина Школа».

В рамках проведення заходу відбудуться презентація проекту «Єдина Школа» та знайомство з мобільним додатком.

Презентація відбудеться в НПЦ «Трансформер» (м. Київ, вул. Велика Житомирська, буд. 19б).

Відповідальна контактна особа з питань організації та проведення конференції — Карасьова Ксенія, тел. (095) 392 40 01, адреса електронної пошти: karasewa.ok@gmail.com.