Політичні stories [без фільтрів]

Як все відбуваться в політиці? Чи можна дізнатися про депутата з його сторінки в інсті 🙈
Щоб не перетворити твій перший крок в політику на сталкеринг у соцмережах, ми пропонуємо долучитися до онлайн-курсу “Політичні stories [без фільтрів]”.
Курс складається із 5 інтерв’ю з експертами з 5 різних сфер однієї діяльності – політики:
👉03.08.2020
🗣Перше інтерв’ю з Зореславою Нікітчиною, помічницею-консльтанткою нардепа.
👉10.08.2020
🗣Друге інтерв’ю з Петром Олещуком – політичним експертом, доктором політичних наук, викладачем КНУ.
👉17.08.2020
🗣Третє інтерв’ю з Ганною Малкіною – українською політологинею, докторкою політичних наук, професоркою кафедри політичних наук КНУ.
👉24.08.2020
🗣Четверте інтерв’ю з Андрієм Рудиком – політичним консультантом, політичним аналітиком, аспірантом кафедри політичних наук КНУ.
👉31.08.2020
🗣П’яте інтерв’ю з Орестом Криштафовичем – раніше головним помічником народного депутата України, Головою комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, помічником-консльтантом нардепа.
Відео з експертами (інтерв’ю) будуть завантажені на YouTube канал Київського молодіжного центру, доступ до онлайн-уроку буде надаватись за посиланням зареєстрованим учасникам.
Разом із посиланням на відео буде надсилатися домашнє завдання, яке потрібно буде виконати і надіслати на електронну адресу не пізніше аніж через 7 днів після отримання.
Система оцінювання: “відмінно”, “добре”, “задовільно”, “не зараховано”
Учасники, що матимуть 5 оцінок “відмінно”, залишать вподобання та коментарі під відео, отримають персональні подарунки від Київського молодіжного центру та можливість поспілкуватися з один із наших експертів.
Для тих, хто пройде курс та отримає сертифікат матиме можливість потрапити на екскурсію до Верховної Ради України та Будинку Уряду.
Організатор: Київський молодіжний центр
Реєстрація: https://forms.gle/GAy7Ew4Dqq1mxLF5A