Моделююча гра Ua 20.30 😎

Вже в цю суботу відбудеться запуск всеукраїнського проекту з моделювання Майбутнього України та стратегічних кроків розвитку впродовж 10-20 років‼️

5️⃣Причин приєднатися до Гри:

⚡️Познайомитись з кращими представниками своєї справи🥋

⚡️8 годин з людьми “на одній хвилі”🕗🌊

⚡️Можливість поглибити свої знання та експертність у хвилюючих питаннях⁉️

⚡️Порція професійної мотивації та натхнення📈📊

⚡️Змога першим дізнатися, що на нас чекає в наступному році!📅🗃️

📌Метою Гри є створення чіткого бачення протягом 2019 року в більше ніж 10 000 стейкхолдерів по всій Україні щодо розбудови громад та громадянського суспільства.

📌Організатори Гри UA 20.30 прагнуть створити такі умови для ключових лідерів думок в громадах, щоб вони протягом 10 років швидко та успішно розбудували українські громади маючи чітко сформовану ЦІЛЬ, зрозумілі завдання, виклики та потенційні конфлікти, які в формі цікавої гри та комунікації подолали всі ці, як згодом виявиться – абсолютно прогнозовані – труднощі.

📌Першу Гру буде присвячено аналізу сучасного стану розвитку та змін, які відбуваються в Україні. Окрему увагу буде приділено темам підприємництва, ходу виборів-2019, економічного росту та зовнішніх відносин.

📌ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ: діячів зі сфери культурних та освітніх індустрій, представників влади, бізнесу, громадських установ і проектів.

📌Заявки на участь приймаються за посиланням

Моделююча гра Ua 20.30🎲🕹️
Детальна інформація щодо місця проведення заходу та програма будуть надіслані зареєстрованим учасникам заходу📨📧
За додатковою інформацією звертайтеся: ua.20.30ua@gmail.com📧